Kompaktná uhlová brúska s najmenším obvodom rukoväte vo svojej výkonovej triede pre perfektnú ergonómiu. Pre priemer kotúča 125 mm. Motor s patentovanou ochranou proti prachu, jemný nábeh. Beznástrojová výmena kotúčov.
| Obj. číslo | 600374000 |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 600374000 |
| Splátky už od | |
Kompaktná uhlová brúska s najmenším obvodom rukoväte vo svojej výkonovej triede pre perfektnú ergonómiu. Pre priemer kotúča 125 mm. Motor s patentovanou ochranou proti prachu, jemný nábeh. Beznástrojová výmena kotúčov.
| Typ brúsky: | uhlová brúska |
| Menovitý príkon: | 900 W |
| Krútiaci moment: | 2,5 Nm |
| Výstupný výkon: | 550 W |
| Priemer brúsnych kotúčov: | 125 mm |
| Počet otáčok voľnobehu: | 10500 ot/min |
| Počet otáčok pri menovitom zaťažení: | 7500 /min |
| Závit vretena: | M 14 |
| Gumový obvod: | 193 mm |
| Dĺžka kábla: | 4 m |
| Hmotnosť bez prívodného kábla: | 2,1 kg |
| Brúsenie povrchu: | 6 m/s² |
| Brúsenie brúsnym papierom: | 2,5 m/s² |
| Odchýlka merania K: | 1,5 m/s² |
| Hladina akustického tlaku: | 93 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 104 dB(A) |
| Odchýlka merania K: | 3 dB(A) |
| Typ brúsky: | uhlová brúska |
| Menovitý príkon: | 900 W |
| Krútiaci moment: | 2,5 Nm |
| Výstupný výkon: | 550 W |
| Priemer brúsnych kotúčov: | 125 mm |
| Počet otáčok voľnobehu: | 10500 ot/min |
| Počet otáčok pri menovitom zaťažení: | 7500 /min |
| Závit vretena: | M 14 |
| Gumový obvod: | 193 mm |
| Dĺžka kábla: | 4 m |
| Hmotnosť bez prívodného kábla: | 2,1 kg |
| Brúsenie povrchu: | 6 m/s² |
| Brúsenie brúsnym papierom: | 2,5 m/s² |
| Odchýlka merania K: | 1,5 m/s² |
| Hladina akustického tlaku: | 93 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 104 dB(A) |
| Odchýlka merania K: | 3 dB(A) |