Robustná brúska s najdlhšou životnosťou pri extrémnom použití. Pre priemer kotúča 125 mm. Silný prechod, regulácia otáčok, najlepší pomer výkon - obvod vo svojej triede. Ochrana proti preťaženiu, jemný nábeh. Beznástrojová výmena kotúčov.
| Obj. číslo | 600468000 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 28.3.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 154,39 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 5%
| Obj. číslo | 600468000 |
| Splátky už od | |
Robustná brúska s najdlhšou životnosťou pri extrémnom použití. Pre priemer kotúča 125 mm. Silný prechod, regulácia otáčok, najlepší pomer výkon - obvod vo svojej triede. Ochrana proti preťaženiu, jemný nábeh. Beznástrojová výmena kotúčov.
| Typ brúsky: | uhlová brúska |
| Menovitý príkon: | 1550 W |
| Krútiaci moment: | 3,5 Nm |
| Výstupný výkon: | 940 W |
| Priemer brúsnych kotúčov: | 125 mm |
| Počet otáčok voľnobehu: | 2800 – 11000 ot/min |
| Počet otáčok pri menovitom zaťažení: | 11000 /min |
| Závit vretena: | M 14 |
| Dĺžka kábla: | 4 m |
| Hmotnosť bez prívodného kábla: | 2,5 kg |
| Brúsenie povrchu: | 6 m/s² |
| Brúsenie brúsnym papierom: | 3,6 m/s² |
| Odchýlka merania K: | 1,5 m/s² |
| Hladina akustického tlaku: | 93 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 104 dB(A) |
| Odchýlka merania K: | 3 dB(A) |
| Typ brúsky: | uhlová brúska |
| Menovitý príkon: | 1550 W |
| Krútiaci moment: | 3,5 Nm |
| Výstupný výkon: | 940 W |
| Priemer brúsnych kotúčov: | 125 mm |
| Počet otáčok voľnobehu: | 2800 – 11000 ot/min |
| Počet otáčok pri menovitom zaťažení: | 11000 /min |
| Závit vretena: | M 14 |
| Dĺžka kábla: | 4 m |
| Hmotnosť bez prívodného kábla: | 2,5 kg |
| Brúsenie povrchu: | 6 m/s² |
| Brúsenie brúsnym papierom: | 3,6 m/s² |
| Odchýlka merania K: | 1,5 m/s² |
| Hladina akustického tlaku: | 93 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 104 dB(A) |
| Odchýlka merania K: | 3 dB(A) |