Zvárací invertor pre zváranie ocele a hliníka na 230 V sieti metódou TIG a MMA. Ovládací panel ControlPro. Bezkontaktné HF zapaľovanie, extrémne jednoduché a intuitívne ovládanie.
| Obj. číslo | 108.0206.0 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie:
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 3 545,00 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 15%
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 108.0206.0 |
| Splátky už od | |
Zvárací invertor pre zváranie ocele a hliníka na 230 V sieti metódou TIG a MMA. Ovládací panel ControlPro. Bezkontaktné HF zapaľovanie, extrémne jednoduché a intuitívne ovládanie.
Zváracie zdroje HandyTIG sú vhodné pre každého, kto ich nevyužíva každý deň, ale potrebuje prvotriedne TIG zvary.
| Použitie: | stredná trieda |
| Ovládací panel: | Control Pro |
| Výkon: | malé zaťaženie do 220 A |
| Zváraný materiál: | oceľ / hliník |
| Oblúk: | pulzný (pri metóde TIG) |
| Metóda zvárania: | MMA / TIG DC / TIG Lift Arc (LiftTIG) / TIG HF (vysokofrekvenčné zapaľovanie) / TIG AC/DC |
| Sieťové napätie: | 1 × 230V +15 %/-25 % |
| Rozsah zváracieho prúdu: | TIG: 3 – 200 A, MMA: 10 – 170 A |
| Istenie: | 16 A |
| Rozmery: | 483 × 185 × 326 mm |
| Hmotnosť: | 13,4 kg |
| Farba: | červená |
| Použitie: | stredná trieda |
| Ovládací panel: | Control Pro |
| Výkon: | malé zaťaženie do 220 A |
| Zváraný materiál: | oceľ / hliník |
| Oblúk: | pulzný (pri metóde TIG) |
| Metóda zvárania: | MMA / TIG DC / TIG Lift Arc (LiftTIG) / TIG HF (vysokofrekvenčné zapaľovanie) / TIG AC/DC |
| Sieťové napätie: | 1 × 230V +15 %/-25 % |
| Rozsah zváracieho prúdu: | TIG: 3 – 200 A, MMA: 10 – 170 A |
| Istenie: | 16 A |
| Rozmery: | 483 × 185 × 326 mm |
| Hmotnosť: | 13,4 kg |
| Farba: | červená |
Zváračka HandyTIG od spoločnosti LORCH