Malý invertorový zvárací stroj pre zváranie obalenou MMA a netaviacou sa volfrámovou elektródou TIG Lift s bezdrôtovým diaľkovým ovládaním využijete pri montážach.
| Obj. číslo | 2928 |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 2928 |
| Splátky už od | |
Pri kúpe tohto produktu máte možnosť zakúpiť si produkty z nižšie uvedeného zoznamu vo zvýhodnenej cene.
Malý invertorový zvárací stroj pre zváranie obalenou MMA a netaviacou sa volfrámovou elektródou TIG Lift s bezdrôtovým diaľkovým ovládaním využijete pri montážach.
HOT START - ľahšie zapálenie oblúka zvýšením prúdu pri štarte.
ANTISTICK - zabraňuje prilepeniu elektródy.
ARC FORCE - elektronická stabilizácia oblúka.
MMA PULZ - funkcia pulzného zvárania obalenou elektródou.
SOFT START - postupné nabiehanie prúdu.
V.R.D. - bezpečné napätie v kľudovom stave (15 V), zvyšujúcí bezpečnosť obsluhy.
Plynulá regulácia zváracieho prúdu pre maximálnu presnosť a kvalitu zvaru.
LIFT ARC - dotykové zapálenie oblúka minimalizujúce opotrebenie elektródy.
DOWN SLOPE - plynulé zníženie zváracieho prúdu pri dokončení zvaru, eliminuje kráter na konci zvaru.
TIG PULSE - možnosť nastavenia frekvencie pulzácie zváracieho prúdu v rozsahu 1 – 500 Hz.
END CURREN - na elimináciu krátera na konci zvaru.
Plynulá regulácia zváracieho prúdu pre maximálnu presnosť a kvalitu zvaru.
| Použitie: | profesionál |
| Výkon: | malé zaťaženie do 220 A |
| Metóda zvárania: | MMA / TIG Lift Arc (LiftTIG) |
| Sieťové napätie: | 1 × 230 V |
| Rozsah zváracieho prúdu: | 10 – 190 |
| Zvárací prúd (DZ = 100 %) I2: | 130 A (25,2 V) |
| Zvárací prúd (DZ = 60 %) I2: | 150 A (26 V) |
| Zvárací prúd (DZ = x%) I2: | 25 % = 190 A (27,6 V) |
| Účinnosť: | ≥ 85 % |
| Rozmery: | 145 × 225 × 305 mm |
| Hmotnosť: | 6,5 kg |
| Farba: | žltá |
| Použitie: | profesionál |
| Výkon: | malé zaťaženie do 220 A |
| Metóda zvárania: | MMA / TIG Lift Arc (LiftTIG) |
| Sieťové napätie: | 1 × 230 V |
| Rozsah zváracieho prúdu: | 10 – 190 |
| Zvárací prúd (DZ = 100 %) I2: | 130 A (25,2 V) |
| Zvárací prúd (DZ = 60 %) I2: | 150 A (26 V) |
| Zvárací prúd (DZ = x%) I2: | 25 % = 190 A (27,6 V) |
| Účinnosť: | ≥ 85 % |
| Rozmery: | 145 × 225 × 305 mm |
| Hmotnosť: | 6,5 kg |
| Farba: | žltá |