Jednofázový invertorový zvárací zdroj Omicron GAMA 1550A pre zváranie MMA a TIG DC, 230 V, 10 – 150 A. Profesionálne funkcie HOT START, ARC FORCE, ANTI STICK a VRD, hmotnosť len 5,7 kg. Univerzálne riešenie pre dielňu aj montáže.
| Obj. číslo | 2377 |
| Obj. číslo | 2377 |
| Splátky už od | |
Jednofázový invertorový zvárací zdroj Omicron GAMA 1550A pre zváranie MMA a TIG DC, 230 V, 10 – 150 A. Profesionálne funkcie HOT START, ARC FORCE, ANTI STICK a VRD, hmotnosť len 5,7 kg. Univerzálne riešenie pre dielňu aj montáže.
Gama 1550 je mobilný profesionálny zdroj zváracieho prúdu so strmou charakteristikou.
Je určený na zváranie metódami MMA (obalenou elektródou) a TIG jednosmerným prúdom (s dotykovým štartom) v ochrannej atmosfére argónu. Je vhodný na jemné zváranie drobných dielov plechu, drôtov a profilov z bežných ocelí, nerezových ocelí, niklu, medi, titánu a zliatin týchto kovov (okrem hliníka a jeho zliatin).
Pre TIG DC režim je k dispozícii funkcia LIFT ARC, ktorá umožní štart oblúka dotykom volfrámovej elektródy na materiál a funkcia DOWN SLOPE pre hladké ukončenie zváracieho procesu.
Zvárací invertor je vybavený úsporným režimom (vypínanie zdroja).
| Metóda zvárania: | MMA / TIG DC |
| Sieťové napätie: | 1 × 230 V |
| Rozsah zváracieho prúdu: | 10 – 150 A |
| Napätie na prázdno: | 80 – 90 V (80 – 90) |
| Istenie: | 16 A |
| Zvárací prúd (DZ = 100 %) I2: | 130 A |
| Zvárací prúd (DZ = 60 %) I2: | 150 A |
| Krytie: | IP 23S |
| Trieda izolácie: | F |
| Rozmery: | 145 × 225 × 305 mm |
| Hmotnosť: | 5,7 kg |
| Metóda zvárania: | MMA / TIG DC |
| Sieťové napätie: | 1 × 230 V |
| Rozsah zváracieho prúdu: | 10 – 150 A |
| Napätie na prázdno: | 80 – 90 V (80 – 90) |
| Istenie: | 16 A |
| Zvárací prúd (DZ = 100 %) I2: | 130 A |
| Zvárací prúd (DZ = 60 %) I2: | 150 A |
| Krytie: | IP 23S |
| Trieda izolácie: | F |
| Rozmery: | 145 × 225 × 305 mm |
| Hmotnosť: | 5,7 kg |