Mobilný invertor na zváranie obalenou elektródou MMA a Lift TIG DC. Ľahký a spoľahlivý zdroj pre renovačné a montážne firmy, do dielne. Funkcie VRD, HotStart, ArcForce.
| Obj. číslo | 5300030691 |
| Obj. číslo | 5300030691 |
| Splátky už od | |
Mobilný invertor na zváranie obalenou elektródou MMA a Lift TIG DC. Ľahký a spoľahlivý zdroj pre renovačné a montážne firmy, do dielne. Funkcie VRD, HotStart, ArcForce.
Funkcie zváračky PONT 200J:
VRD - pre zvýšenie bezpečnosti zvárača pri práci v oblastiach s rizikom úrazu elektrickým prúdom, znižuje napätie naprázdno na približne 11 V.
HotStart - pre uľahčenie zapálenia oblúka počas zvárania MMA.
ArcForce je užitočná aj pri zváraní rúrok, čím sa eliminuje potreba nastavovať prúd pri zmene polohy zvárania.
Obsah balenia (kartónová krabica):
| Kladky: | 35/50 (veľké) |
| Sieťové napätie: | 1 × 230 V 50/60 Hz |
| Povolená tolerancia siete: | ±15 % |
| Rozsah zváracieho prúdu: | MMA: 20 – 200 A, TIG: 10 – 200 A |
| Napätie na prázdno: | 62 V |
| Prúd I1max: | 39 A |
| Zvárací prúd (DZ = 100 %) I2: | 65 |
| Zvárací prúd (DZ = 60 %) I2: | 80 A |
| Zvárací prúd (DZ = x%) I2: | 10 % = 200 A |
| Účinnosť: | 86 % |
| Krytie: | IP 23S |
| Trieda izolácie: | H |
| Rozmery: | 375 × 131 × 252 mm |
| Hmotnosť: | 5,5 kg |
| Kladky: | 35/50 (veľké) |
| Sieťové napätie: | 1 × 230 V 50/60 Hz |
| Povolená tolerancia siete: | ±15 % |
| Rozsah zváracieho prúdu: | MMA: 20 – 200 A, TIG: 10 – 200 A |
| Napätie na prázdno: | 62 V |
| Prúd I1max: | 39 A |
| Zvárací prúd (DZ = 100 %) I2: | 65 |
| Zvárací prúd (DZ = 60 %) I2: | 80 A |
| Zvárací prúd (DZ = x%) I2: | 10 % = 200 A |
| Účinnosť: | 86 % |
| Krytie: | IP 23S |
| Trieda izolácie: | H |
| Rozmery: | 375 × 131 × 252 mm |
| Hmotnosť: | 5,5 kg |