Kvalitný AC axiálny ventilátor DP200A s klzným ložiskom, hliníkovým rámom a dvoma vývodmi, napájacie napätie 220 - 240 V, príkon 22/21 W a 3100 ot/min.
| Obj. číslo | 2123XST.GN |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 2123XST.GN |
Kvalitný AC axiálny ventilátor DP200A s klzným ložiskom, hliníkovým rámom a dvoma vývodmi, napájacie napätie 220 - 240 V, príkon 22/21 W a 3100 ot/min.
Ventilátor je napájaným striedavým prúdom (AC).
| Ložisko: | klzné |
| Napájacie napätie: | 220 – 240 V |
| Frekvencia: | 50/60 Hz |
| Elektrický prúd: | 0,14/0,12 amp |
| Spotreba energie: | 22/21 W |
| Otáčky: | 2700/3100 ot/min |
| Prietok vzduchu: | 95/115 CFM |
| Hlučnosť: | 44/49 dB (A) |
| Výška: | 119 ±0,5 mm |
| Šírka: | 119 ±0,5 mm |
| Hĺbka: | 38,5 ±0,5 mm |
| Hmotnosť: | 550 g |
| Ložisko: | klzné |
| Napájacie napätie: | 220 – 240 V |
| Frekvencia: | 50/60 Hz |
| Elektrický prúd: | 0,14/0,12 amp |
| Spotreba energie: | 22/21 W |
| Otáčky: | 2700/3100 ot/min |
| Prietok vzduchu: | 95/115 CFM |
| Hlučnosť: | 44/49 dB (A) |
| Výška: | 119 ±0,5 mm |
| Šírka: | 119 ±0,5 mm |
| Hĺbka: | 38,5 ±0,5 mm |
| Hmotnosť: | 550 g |