| Obj. číslo | PE28-01003-011 |
Cena na vyžiadanie
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
Zvárací stôl so štandardnými nohami so systémom otvorov D28 v rastri 100 x 100 mm. Tvrdosť DEMONT 760 M. Jemná stupnica, ochranné zahĺbenie, otvory aj na bočnej stene, 3D upínací systém.
| Séria: | PROFIEcoLINE |
| Systém otvorov: | 28 |
| Mriežka (raster): | 100 × 100 mm |
| Tvrdosť: | zvýšená (DEMONT 760 M) |
| Maximálne zaťaženie: | 12000 kg |
| Počet nôh: | 4 |
| Dĺžka: | 2400 mm |
| Šírka: | 1200 mm |
| Výška: | 850 ±30 mm |
| Hmotnosť: | 854 kg |
| Séria: | PROFIEcoLINE |
| Systém otvorov: | 28 |
| Počet nôh: | 4 |
| Dĺžka: | 2400 mm |
| Šírka: | 1200 mm |
| Výška: | 850 ±30 mm |