Ultratenký kotúč na rezanie obyčajnej ocele, profilov a tenkostenných rúr.
| Obj. číslo | 9414380160 |
| Obj. číslo | 9414380160 |
Ultratenký kotúč na rezanie obyčajnej ocele, profilov a tenkostenných rúr.
Na vyžiadanie aj iné typy a priemery kotúčov zo sady MOST STANDARD STEEL (brúsne aj rezné).
| Vhodné pre použitie: | oceľ |
| Zloženie: | oxid hlinitý (korund) |
| Priemer: | 180 mm |
| Hrúbka: | 1,6 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Typ kotúča: | T41 - plochý |
| Max. otáčky: | 8500 ot/min |
| Max. pracovná rýchlosť: | 80 m/s |
| Hmotnosť: | 0,3 kg |
| Vhodné pre použitie: | oceľ |
| Zloženie: | oxid hlinitý (korund) |
| Priemer: | 180 mm |
| Hrúbka: | 1,6 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Typ kotúča: | T41 - plochý |
| Max. otáčky: | 8500 ot/min |
| Max. pracovná rýchlosť: | 80 m/s |
| Hmotnosť: | 0,3 kg |