Ultratenký kotúč na rezanie obyčajnej ocele, profilov a tenkostenných rúr.
| Obj. číslo | 9414315100 |
| Obj. číslo | 9414315100 |
Ultratenký kotúč na rezanie obyčajnej ocele, profilov a tenkostenných rúr.
Na vyžiadanie aj iné typy a priemery kotúčov zo sady MOST STANDARD STEEL (brúsne aj rezné).
| Vhodné pre použitie: | oceľ |
| Zloženie: | oxid hlinitý (korund) |
| Priemer: | 115 mm |
| Hrúbka: | 1,0 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Typ kotúča: | T41 - plochý |
| Max. otáčky: | 13300 ot/min |
| Vhodné pre použitie: | oceľ |
| Zloženie: | oxid hlinitý (korund) |
| Priemer: | 115 mm |
| Hrúbka: | 1,0 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Typ kotúča: | T41 - plochý |
| Max. otáčky: | 13300 ot/min |