Plazmový rezací stroj PEGAS 105 PLASMA od ALFA IN na rezanie kovov na základe modernej technológie delenia materiálu tenkým lúčom plazmového plynu. Sada obsahuje horák SVH-105 s príslušenstvom
| Obj. číslo | set-svarog-105-plazma |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 8.1.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 3 905,62 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: %
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | set-svarog-105-plazma |
| Splátky už od | |
Plazmový rezací stroj PEGAS 105 PLASMA od ALFA IN na rezanie kovov na základe modernej technológie delenia materiálu tenkým lúčom plazmového plynu. Sada obsahuje horák SVH-105 s príslušenstvom
Sada obsahuje:
Delenie kovu plazmou má oproti iným metódam výhody:
Stroj SVAROG 105 PLASMA je vybavený:
| Sieťové napätie: | 3 × 400 V/50 – 60 Hz |
| Istenie: | @ 40 (@32) A |
| Max. efektívny prúd I1eff: | 36,7 A |
| Rozsah rezacieho prúdu: | 20 – 105 A |
| Napätie na prázdno U20: | 330 V |
| Rezací prúd (X = 100%) I2: | 105 (95) A |
| Rezací prúd (X = 60%) I2: | 105 (105) A |
| Max. prepich: | 22 mm |
| Zapálenie oblúka: | pneu-mechanické |
| Regulácia prúdu: | plynulá |
| Krytie (stupeň ochrany): | IP23 S |
| Rozmery: | 377 × 802 × 621 mm |
| Hmotnosť: | 46,7 kg |
| Max. produktívny rez: | 32 mm |
| Max. rez (oddelenie): | 50 mm |
| Kvalitný rez: | 45 mm |
| Kvalitný rez hliník: | 30 mm |
| Kvalitný rez nerez: | 45 mm |
| Kvalitný rez meď: | 25 mm |
| Sieťové napätie: | 3 × 400 V/50 – 60 Hz |
| Istenie: | @ 40 (@32) A |
| Max. efektívny prúd I1eff: | 36,7 A |
| Rozsah rezacieho prúdu: | 20 – 105 A |
| Napätie na prázdno U20: | 330 V |
| Rezací prúd (X = 100%) I2: | 105 (95) A |
| Rezací prúd (X = 60%) I2: | 105 (105) A |
| Max. prepich: | 22 mm |
| Zapálenie oblúka: | pneu-mechanické |
| Regulácia prúdu: | plynulá |
| Krytie (stupeň ochrany): | IP23 S |
| Rozmery: | 377 × 802 × 621 mm |
| Hmotnosť: | 46,7 kg |
| Max. produktívny rez: | 32 mm |
| Max. rez (oddelenie): | 50 mm |
| Kvalitný rez: | 45 mm |
| Kvalitný rez hliník: | 30 mm |
| Kvalitný rez nerez: | 45 mm |
| Kvalitný rez meď: | 25 mm |