Plynom chladený ručný horák Plasma SVH-105 s ohybom rukoväte 75° k plazmovému rezaciemu stroju SVAROG 105 Plasma.
| Obj. číslo | 7037 |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 7037 |
| Splátky už od | |
Plynom chladený ručný horák Plasma SVH-105 s ohybom rukoväte 75° k plazmovému rezaciemu stroju SVAROG 105 Plasma.
Originálny systém SV-FIT umožňuje s malými nákladmi si vyberať medzi rôznymi telami (rukoväťami) horáka (15°, 75°, 90°), rôznymi výkonmi (horák SVH-105, SVH-125*).
Jednoduchým odmontovaním nahradíte horák so štandardnou krátkou rukoväťou horákom s pevnou rukoväťou dlhou až 130 cm. Zaobstaraním predlžovacieho kábla môžete horák ľahko predĺžiť o 6 metrov.
* Horák SVH-105 v porovnaní s horákom SVH-125 ušetrí veľa tlakového vzduchu.
| Chladenie: | plyn |
| Rozsah prúdu: | 20 – 105 A |
| Zaťažovateľ (60 % prac. cyklus): | 105 A |
| Plyn: | vzduch/N2 |
| Tlak plynu: | rezanie 5,0 – 5,5 bar, drážkovanie 3,4 – 4,5 bar |
| Prietok plynu: | 240 l/min |
| Zapaľovanie: | bez HF |
| Dofuk: | 45 s |
| Chladenie: | plyn |
| Rozsah prúdu: | 20 – 105 A |
| Zaťažovateľ (60 % prac. cyklus): | 105 A |
| Plyn: | vzduch/N2 |
| Tlak plynu: | rezanie 5,0 – 5,5 bar, drážkovanie 3,4 – 4,5 bar |
| Prietok plynu: | 240 l/min |
| Zapaľovanie: | bez HF |
| Dofuk: | 45 s |