Protišmyková lepiaca páska s abrazívnym povrchom na všeobecné použitie v interiéri aj exteriéri. Páska na suché, mokré aj zaolejované povrchy, na schody, rampy, rebríky, plošiny, stúpačky.
| Obj. číslo | 7100020921 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie:
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 151,07 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 30%
| Obj. číslo | 7100020921 |
| Splátky už od | |
Protišmyková lepiaca páska s abrazívnym povrchom na všeobecné použitie v interiéri aj exteriéri. Páska na suché, mokré aj zaolejované povrchy, na schody, rampy, rebríky, plošiny, stúpačky.
V prípade, že by ste mali záujem o nákup pásky po metroch, je to možné. Prosím kontaktuje nás, prípadne uveďte poznámku pri e-shop objednávke. Následne Vás budeme kontaktovať.

| Spôsob použitia: | jednostranná páska / protišmyková páska |
| Typ lepidla: | na báze gumy, PSA |
| Nosič: | papier potiahnutý polyetylénom |
| Dĺžka: | 18,3 m |
| Šírka: | 101,6 mm |
| Hrúbka: | 0,71 mm |
| Farba: | čierna |
| Miesto použitia: | interiér / exteriér |
| Teplotná odolnosť: | 4 °C až +79 °C |
| Pre materiál: | kovy / plasty / PVC / betón / guma |
| Spôsob použitia: | jednostranná páska / protišmyková páska |
| Typ lepidla: | na báze gumy, PSA |
| Nosič: | papier potiahnutý polyetylénom |
| Dĺžka: | 18,3 m |
| Šírka: | 101,6 mm |
| Hrúbka: | 0,71 mm |
| Farba: | čierna |
| Miesto použitia: | interiér / exteriér |
| Teplotná odolnosť: | 4 °C až +79 °C |
| Pre materiál: | kovy / plasty / PVC / betón / guma |