Protišmyková lepiaca páska s hrubým abrazívnym povrchom pre oblasti s extrémnou hustotou premávky, pre zaolejované vlhké oblasti. Páska pre strojárne, stavby ciest, paluby lodí a lietadiel, vlaky, stavebnú, poľnohospodársku a lesnú techniku.
| Obj. číslo | 7100341287 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 17.9.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 250,89 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 30%
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 7100341287 |
| Splátky už od | |
Protišmyková lepiaca páska s hrubým abrazívnym povrchom pre oblasti s extrémnou hustotou premávky, pre zaolejované vlhké oblasti. Páska pre strojárne, stavby ciest, paluby lodí a lietadiel, vlaky, stavebnú, poľnohospodársku a lesnú techniku.
V prípade, že by ste mali záujem o nákup pásky po metroch, je to možné. Prosím kontaktuje nás, prípadne uveďte poznámku pri e-shop objednávke. Následne Vás budeme kontaktovať.
Extra veľké brúsne minerálne častice pomáhajú zabezpečiť stabilný protišmykový povrch, odolávajú upchávaniu v blatistých alebo zaolejovaných podmienkach. Otvorený brúsny vzor odoláva upchávaniu a skracuje čas čistenia.
Páska pozostáva z veľkých abrazívnych častíc spojených húževnatým, odolným polymérom na rozmerovo stabilnú plastovú fóliu. Zadná strana je potiahnutá lepidlom citlivým na tlak pokrytým odnímateľnou ochrannou vložkou. Ak je výrobok vystavený len pešej premávke, vydrží minimálne 1 milión prechodov (približne 3 roky, ak okolo nich prejde 1 000 ľudí denne). Kolesová doprava výrazne zníži životnosť produktu.
Páska môže byť natretá bez straty trecích vlastností.
Je obzvlášť účinná na betón (maľovaný a natretý základným náterom), pružnú dlažbu, kov a porézne povrchy (natreté základným náterom).
| Spôsob použitia: | protišmyková páska |
| Typ lepidla: | PSA citlivé na tlak |
| Nosič: | papier potiahnutý polyetylénom |
| Dĺžka: | 18,3 m |
| Šírka: | 101,6 mm |
| Farba: | čierna |
| Miesto použitia: | exteriér |
| Teplotná odolnosť: | -40 °C až +79 °C |
| Vlastnosti: | odolnosť voči UV žiareniu |
| Spôsob použitia: | protišmyková páska |
| Typ lepidla: | PSA citlivé na tlak |
| Nosič: | papier potiahnutý polyetylénom |
| Dĺžka: | 18,3 m |
| Šírka: | 101,6 mm |
| Farba: | čierna |
| Miesto použitia: | exteriér |
| Teplotná odolnosť: | -40 °C až +79 °C |
| Vlastnosti: | odolnosť voči UV žiareniu |
Aplikácia pásky 3M Safety Walk