Výkonný mobilný odsávací systém až pre dve manuálne zváracie pracoviská. xFUME ADVANCED v kombinácii s horákmi na odsávanie pár ABICOR BINZEL odsáva výpary zo zvárania priamo tam, kde vznikajú.
| Obj. číslo | 601.0099.1 |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 601.0099.1 |
| Splátky už od | |
Výkonný mobilný odsávací systém až pre dve manuálne zváracie pracoviská. xFUME ADVANCED v kombinácii s horákmi na odsávanie pár ABICOR BINZEL odsáva výpary zo zvárania priamo tam, kde vznikajú.
Ideálne sa hodí pre extrakčné horáky xFUME.
Obsah balenia:
| Odsávací výkon: | ∼ 260 m³/h |
| Max. vákuum: | ∼ 16000 Pa |
| Rozmery: | 900 × 370 × 370 mm |
| Hmotnosť: | 40 kg |
| Výkon motora: | 2 × 0,8 kW |
| Napäťová sústava: | 230 V, 50/60 Hz |
| Hladina hluku: | < 72 dB(A) |
| Dĺžka kábla: | 5 m |
| Filtračná metóda: | kazetový filter |
| Filtračná plocha: | 2 × 0,8 m² |
| Materiál filtra: | HISTec >> PTFE coated |
| Stupeň odlučivosti: | > 99,76 % |
| Klasifikacia prachu: | H12 |
| Odsávací výkon: | ∼ 260 m³/h |
| Max. vákuum: | ∼ 16000 Pa |
| Rozmery: | 900 × 370 × 370 mm |
| Hmotnosť: | 40 kg |
| Výkon motora: | 2 × 0,8 kW |
| Napäťová sústava: | 230 V, 50/60 Hz |
| Hladina hluku: | < 72 dB(A) |
| Dĺžka kábla: | 5 m |
| Filtračná metóda: | kazetový filter |
| Filtračná plocha: | 2 × 0,8 m² |
| Materiál filtra: | HISTec >> PTFE coated |
| Stupeň odlučivosti: | > 99,76 % |
| Klasifikacia prachu: | H12 |
Odsávanie xFume ADVANCED Abicor Binzel
Systém odsávania xFUME® ADVANCED - uvedenie do prevádzky