Mobilné zváračské odsávacie zariadenie s jedným odsávacím ramenom na príležitostné až časté použitie s nízkym až stredným množstvom prachu. 360° rádius, obsluha jednou rukou, vhodné aj pri opracovaní chróm-niklovej ocele (IFA W3).
| Obj. číslo | 60650100 |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 60650100 |
| Splátky už od | |
Mobilné zváračské odsávacie zariadenie s jedným odsávacím ramenom na príležitostné až časté použitie s nízkym až stredným množstvom prachu. 360° rádius, obsluha jednou rukou, vhodné aj pri opracovaní chróm-niklovej ocele (IFA W3).
ProfiMaster je kompaktný prístroj pre filtráciu dymov zo zvárania, vďaka ktorému sú zváračské dymy odsávané blízko miesta ich vzniku a odlučované so stupňom odlučovania viac než 99,5 %. Odsatý vzduch so škodlivinami je behom 2-stupňovej filtrácie vyčistený a privedený späť do pracovného priestoru.
Zariadenie je vybavené flexibilným odsávacím ramenom, ktorého mierne pohyblivá odsávacia hubica udržiava každú polohu vo visutom stave.
| Typ odsávacieho ramena: | hadicové prevedenie |
| Počet ramien: | 1 |
| Priemer hadice: | 150 mm |
| Dĺžka ramena: | 2 m |
| Odsávací výkon: | 1100 m³/h |
| Hmotnosť: | 104 kg |
| Výkon motora: | 1,1 kW |
| Napäťová sústava: | 3 × 400 V/50 Hz |
| Menovitý prúd: | 2,3 A |
| Ovládacie napätie: | 24 V, DC |
| Hladina hluku: | 72 dB(A) |
| IFA-Atest: | W3-Testované |
| Typ ventilátora: | radiálny ventilátor |
| Filtračná metóda: | jednorazový filter |
| Filtračné stupne: | 2 |
| Filtračná plocha: | 17 m² |
| Odčišťovacia metóda: | filtračná kazeta |
| Materiál filtra: | sklenené vlákno |
| Stupeň odlučivosti: | > 99,5 % |
| Trieda filtra: | E12 |
| Ďalší filter: | predfilter |
| Typ odsávacieho ramena: | hadicové prevedenie |
| Počet ramien: | 1 |
| Priemer hadice: | 150 mm |
| Dĺžka ramena: | 2 m |
| Odsávací výkon: | 1100 m³/h |
| Hmotnosť: | 104 kg |
| Výkon motora: | 1,1 kW |
| Napäťová sústava: | 3 × 400 V/50 Hz |
| Menovitý prúd: | 2,3 A |
| Ovládacie napätie: | 24 V, DC |
| Hladina hluku: | 72 dB(A) |
| IFA-Atest: | W3-Testované |
| Typ ventilátora: | radiálny ventilátor |
| Filtračná metóda: | jednorazový filter |
| Filtračné stupne: | 2 |
| Filtračná plocha: | 17 m² |
| Odčišťovacia metóda: | filtračná kazeta |
| Materiál filtra: | sklenené vlákno |
| Stupeň odlučivosti: | > 99,5 % |
| Trieda filtra: | E12 |
| Ďalší filter: | predfilter |
Zariadenie na odsávanie splodín zo zvárania ProfiMaster KEMPER - IFA W3