Mobilné zváračské odsávacie zariadenie s dvoma odsávacími ramenami na príležitostné až časté použitie s nízkym až stredným množstvom prachu. Pre súčasnú alebo striedavú prevádzku na dvoch miestach s nastaviteľným extrakčným výkonom.
| Obj. číslo | 60650DA102 |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 60650DA102 |
| Splátky už od | |
Mobilné zváračské odsávacie zariadenie s dvoma odsávacími ramenami na príležitostné až časté použitie s nízkym až stredným množstvom prachu. Pre súčasnú alebo striedavú prevádzku na dvoch miestach s nastaviteľným extrakčným výkonom.
| Typ odsávacieho ramena: | flexibilné odsávacie rameno |
| Počet ramien: | 2 |
| Priemer hadice: | 150 mm |
| Dĺžka ramena: | 4 m |
| Odsávací výkon: | 2 × 700 m³/h |
| Hmotnosť: | 113,8 kg |
| Výkon motora: | 1,1 kW |
| Napäťová sústava: | 3 × 400 V/50 Hz |
| Menovitý prúd: | 2,3 A |
| Ovládacie napätie: | 24 V, DC |
| Hladina hluku: | 72 dB(A) |
| IFA-Atest: | W3-Testované |
| Typ ventilátora: | radiálny ventilátor |
| Filtračná metóda: | jednorazový filter |
| Filtračné stupne: | 2 |
| Filtračná plocha: | 17 m² |
| Odčišťovacia metóda: | filtračná kazeta |
| Materiál filtra: | sklenené vlákno |
| Stupeň odlučivosti: | > 99,5 % |
| Typ odsávacieho ramena: | flexibilné odsávacie rameno |
| Počet ramien: | 2 |
| Priemer hadice: | 150 mm |
| Dĺžka ramena: | 4 m |
| Odsávací výkon: | 2 × 700 m³/h |
| Hmotnosť: | 113,8 kg |
| Výkon motora: | 1,1 kW |
| Napäťová sústava: | 3 × 400 V/50 Hz |
| Menovitý prúd: | 2,3 A |
| Ovládacie napätie: | 24 V, DC |
| Hladina hluku: | 72 dB(A) |
| IFA-Atest: | W3-Testované |
| Typ ventilátora: | radiálny ventilátor |
| Filtračná metóda: | jednorazový filter |
| Filtračné stupne: | 2 |
| Filtračná plocha: | 17 m² |
| Odčišťovacia metóda: | filtračná kazeta |
| Materiál filtra: | sklenené vlákno |
| Stupeň odlučivosti: | > 99,5 % |
Zariadenie na odsávanie splodín zo zvárania ProfiMaster KEMPER - IFA W3