Brúsny lamelový kotúč pre obyčajnú oceľ, nehrdzavejúcu oceľ a hliník.
| Obj. číslo | 9419215040 |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 9419215040 |
Brúsny lamelový kotúč pre obyčajnú oceľ, nehrdzavejúcu oceľ a hliník.
Kotúče sú určené na priemyselné brúsenie zvarov, čistenie povrchov, odstraňovanie rozstreku a matnosti.
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez / hliník |
| Zloženie: | zirkón |
| Priemer: | 115 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Zrnitosť: | 40 |
| Typ kotúča: | T29 - kónický |
| Max. otáčky: | 13300 ot/min |
| Max. pracovná rýchlosť: | 80 m/s |
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez / hliník |
| Zloženie: | zirkón |
| Priemer: | 115 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Zrnitosť: | 40 |
| Typ kotúča: | T29 - kónický |
| Max. otáčky: | 13300 ot/min |
| Max. pracovná rýchlosť: | 80 m/s |