Lamelové kotúče MOST PRO Zirconium 125 x 22 mm zrnistosti P60 na brúsenie hliníka, obyčajnej ocele a nerezovej ocele.
| Obj. číslo | 941212522B |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 13.11.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 227,00 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 25%
| Obj. číslo | 941212522B |
| Splátky už od | |
Lamelové kotúče MOST PRO Zirconium 125 x 22 mm zrnistosti P60 na brúsenie hliníka, obyčajnej ocele a nerezovej ocele.
Sada 100 ks lamelových kotúčov MOST PRO Zirconium pre hliník, klasickú a nerezovú oceľ.
Kotúče sú určené na priemyselné brúsenie zvarov, čistenie povrchov, odstraňovanie rozstreku a matnosti.
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez / hliník |
| Zloženie: | zirkón |
| Priemer: | 125 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Zrnitosť: | 60 |
| Typ kotúča: | T29 - kónický |
| Max. otáčky: | 12250 ot/min |
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez / hliník |
| Zloženie: | zirkón |
| Priemer: | 125 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Zrnitosť: | 60 |
| Typ kotúča: | T29 - kónický |
| Max. otáčky: | 12250 ot/min |