Optrel sphereX CLT profesionálna samostmievacia zváracia kukla s technológiami ShadeTronic a FadeTronic, 5 senzorov, klasifikácia 1/1/1/2, hlavový kríž IsoFit X, ideálna na TIG zváranie nerezu a hliníka, odtieň 4 – 12, svetlý stav 2.0.
| Obj. číslo | 1006.980 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 21.11.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 630,00 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 25%
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 1006.980 |
| Splátky už od | |
Optrel sphereX CLT profesionálna samostmievacia zváracia kukla s technológiami ShadeTronic a FadeTronic, 5 senzorov, klasifikácia 1/1/1/2, hlavový kríž IsoFit X, ideálna na TIG zváranie nerezu a hliníka, odtieň 4 – 12, svetlý stav 2.0.
SphereX CLT je kukla určená na vysoko kvalitné zváranie nerezovej ocele, hliníka a tenkých plechov metódou TIG, na jemné zvary.
Prináša videnie ako za denného svetla aj v najnižšom rozsahu ampérov, krištáľovo čistú úroveň jasu 2,0 pre optimálny výhľad (aj medzi zváracími bodmi), minimálne skreslenie farieb, najvyššia úroveň detailov.
Klasifikácia EN379: 1/1/1/2: Optická trieda = 1, Rozptýlené svetlo = 1, Homogenita = 1, Uhlová závislosť = 2
Úroveň ochrany (neaktivovaná): 2.0
Úrovne ochrany (automatická): 5 – 12
Úrovne ochrany (manuálna): 8 – 12, 4 – 8
Rozmer kazety: 90 x 110 x 7 mm
Zorné pole: 65 x 101 mm
Nastavenie citlivosti: plynulé, s rozsahom citlivosti „Super High“
Senzorické: 5 senzorov
Maximálna UV/IR ochrana vo svetlom a tmavom stave
ShadeTronic: 2,0 (svetlý stav), 5 < 12 (tmavý stav)
Manual Mode: 2,0 (svetlý stav), 4 – 8 / 8 – 12 (tmavý stav)
Napájanie: solárne články, 2 x vymeniteľné 3 V gombíkové batérie CR2032
Schválenia: CE, UKCA, EAC, ANSI Z87.1, AS/NZS 1337.1, AS/NZS 1338.1,CSA Z94.3
Zváracia prilba sphereX CLT nie je vhodná pre zváranie laserom!
Balenie obsahuje:
| Metóda zvárania: | MIG/MAG / TIG / MMA / plazma |
| Filtroventilácia: | bez odsávania / dostupné aj v prevedení s odsávaním |
| Klasifikácia priezoru (EN 379): | 1/1/1/2 |
| Filter/kazeta: | sphereX CLT |
| Počet senzorov: | 5 |
| Stupeň tmavosti v svetlom stave: | 2.0 |
| Tmavosť: | 4 – 8, 8 – 12 |
| Funkcia brúsenia: | áno |
| Čas stmavenia: | 100 μs (23 °C), 70 μs (55 °C) |
| Čas zosvetlenia: | 0,05 – 2,0 s (FadeTronic) |
| Napájanie: | solárne články a vymeniteľné batérie 2 × CR2032 |
| Životnosť batérie: | 1500 hodín |
| Hmotnosť: | 640 g |
| Použitie: | profesionál |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG / TIG / MMA / plazma |
| Filtroventilácia: | bez odsávania / dostupné aj v prevedení s odsávaním |
| Klasifikácia priezoru (EN 379): | 1/1/1/2 |
| Filter/kazeta: | sphereX CLT |
| Počet senzorov: | 5 |
| Stupeň tmavosti v svetlom stave: | 2.0 |
| Tmavosť: | 4 – 8, 8 – 12 |
| Funkcia brúsenia: | áno |
| Čas stmavenia: | 100 μs (23 °C), 70 μs (55 °C) |
| Čas zosvetlenia: | 0,05 – 2,0 s (FadeTronic) |
| Napájanie: | solárne články a vymeniteľné batérie 2 × CR2032 |
| Životnosť batérie: | 1500 hodín |
| Hmotnosť: | 640 g |
| Použitie: | profesionál |