Optrel sphereX Quattro profesionálna samostmievacia zváracia kukla s technológiami ShadeTronic a FadeTronic, 5 senzorov, uhlová závislosť V1, hlavový kríž IsoFit X, vhodná pre náročné zváranie pri vysokých prúdoch, odtieň 5 – 13, svetlý stav 3.0.
| Obj. číslo | 1006.580 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 21.11.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 595,00 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 25%
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 1006.580 |
| Splátky už od | |
Optrel sphereX Quattro profesionálna samostmievacia zváracia kukla s technológiami ShadeTronic a FadeTronic, 5 senzorov, uhlová závislosť V1, hlavový kríž IsoFit X, vhodná pre náročné zváranie pri vysokých prúdoch, odtieň 5 – 13, svetlý stav 3.0.
Kukla sphereX Quattro poskytuje maximálnu ochranu pri práci s najvyššími prúdmi, robustná konštrukcia ju predurčuje pre náročné prostredie.
Poskytuje bezkonkurenčný pozorovací uhol triedy V1 v kombinácii s vernosťou farieb pre presnú kontrolu švov, úrovne ochrany 5 – 13 pre extrémne aplikácie.
Klasifikácia podľa normy EN ISO 16321-2: 16321 OS W3,0/5 – 9/9 – 13 V1 +TIG
Závislosť od zorného uhla: V1
Úroveň ochrany (neaktivovaná): 3.0
Úrovne ochrany (automatická): 5 – 13
Úrovne ochrany (manuálna): 9 – 13, 5 – 9
Rozmer kazety: 90 x 110 x 7 mm
Zorné pole: 65 x 101 mm
Maximálna UV/IR ochrana vo svetlom a tmavom stave
ShadeTronic: 3,0 (svetlý stav), 5 < 13 (tmavý stav)
Manual Mode: 3,0 (svetlý stav), 5 – 9 / 9 – 13 (tmavý stav)
Čas prepínania zo svetla na tmu: 170 μs (23 °C), 110 μs (55 °C)
Čas prepínania z tmy na svetlo: 0,05 – 2,0 s FadeTronic
Napájanie: Solárne články, 2 x vymeniteľné 3 V gombíkové batérie CR2032
Schválenia: CE, UKCA, EAC, ANSI Z87.1, AS/NZS 1337.1, AS/NZS 1338.1, CSA Z94.3
Zváracia prilba sphereX Quattro nie je vhodná pre zváranie laserom!
Balenie obsahuje:
| Metóda zvárania: | MIG/MAG / TIG / MMA / plazma |
| Filtroventilácia: | bez odsávania / dostupné aj v prevedení s odsávaním |
| Uhlová závislosť (EN ISO 16321): | V1 |
| Filter/kazeta: | sphereX Quattro |
| Počet senzorov: | 5 |
| Stupeň tmavosti v svetlom stave: | 3 |
| Tmavosť: | 5 – 9, 9 – 13 |
| Stupeň ochrany pred žiarením UV/IR: | maximálna ochrana v režimoch svetlo a tma |
| Funkcia brúsenia: | áno |
| Čas stmavenia: | 170 μs (23 °C), 110 μs (55 °C) |
| Čas zosvetlenia: | 0,05 – 2,0 s (FadeTronic) |
| Napájanie: | solárne články a vymeniteľné batérie 2 × CR2032 |
| Životnosť batérie: | 1500 hodín |
| Hmotnosť: | 640 g |
| Použitie: | profesionál |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG / TIG / MMA / plazma |
| Filtroventilácia: | bez odsávania / dostupné aj v prevedení s odsávaním |
| Uhlová závislosť (EN ISO 16321): | V1 |
| Filter/kazeta: | sphereX Quattro |
| Počet senzorov: | 5 |
| Stupeň tmavosti v svetlom stave: | 3 |
| Tmavosť: | 5 – 9, 9 – 13 |
| Stupeň ochrany pred žiarením UV/IR: | maximálna ochrana v režimoch svetlo a tma |
| Funkcia brúsenia: | áno |
| Čas stmavenia: | 170 μs (23 °C), 110 μs (55 °C) |
| Čas zosvetlenia: | 0,05 – 2,0 s (FadeTronic) |
| Napájanie: | solárne články a vymeniteľné batérie 2 × CR2032 |
| Životnosť batérie: | 1500 hodín |
| Hmotnosť: | 640 g |
| Použitie: | profesionál |