Čistiaci tanierový kotúč na čistenie väčších rovných a mierne oblúkových plôch s malým úberom materiálu. Kotúč pre oceľ, nerez, hliník, drevo, kameň, PVC. Tvar 28RL, zrnitosť R280/A240, otvor 22,2 mm.
| Obj. číslo | 228RL125280240 |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 228RL125280240 |
Čistiaci tanierový kotúč na čistenie väčších rovných a mierne oblúkových plôch s malým úberom materiálu. Kotúč pre oceľ, nerez, hliník, drevo, kameň, PVC. Tvar 28RL, zrnitosť R280/A240, otvor 22,2 mm.
Lamelový kotúč 28RL od slovenského výrobcu Dapecom je vyrobený z korundu, keramiky a korundového rúna. Spĺňa normu STN 12413.
Kotúč je možné použiť s elektrickou a pneumatickou uhlovou brúskou s reguláciou otáčok.
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez / drevo / kameň / PVC |
| Zloženie: | oxid hlinitý (korund) / zirkón / keramické zrno |
| Priemer: | 125 mm |
| Otvor: | 22,2 mm |
| Zrnitosť: | R280/A240 |
| Typ kotúča: | 28RL |
| Max. otáčky: | 7630 ot/min |
| Max. pracovná rýchlosť: | 50 m/s |
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez / drevo / kameň / PVC |
| Zloženie: | oxid hlinitý (korund) / zirkón / keramické zrno |
| Priemer: | 125 mm |
| Otvor: | 22,2 mm |
| Zrnitosť: | R280/A240 |
| Typ kotúča: | 28RL |
| Max. otáčky: | 7630 ot/min |
| Max. pracovná rýchlosť: | 50 m/s |