Čistiaci tanierový kotúč na čistenie väčších rovných a mierne oblúkových plôch s malým úberom materiálu. Kotúč pre oceľ, nerez, hliník, drevo, kameň, PVC. Tvar 28RL, zrnitosť R40-60/A40, otvor 22,2 mm.
| Obj. číslo | 1254040 |
| Obj. číslo | 1254040 |
Čistiaci tanierový kotúč na čistenie väčších rovných a mierne oblúkových plôch s malým úberom materiálu. Kotúč pre oceľ, nerez, hliník, drevo, kameň, PVC. Tvar 28RL, zrnitosť R40-60/A40, otvor 22,2 mm.
Lamelový kotúč 28RL od slovenského výrobcu Dapecom je vyrobený z korundu, keramiky a korundového rúna. Spĺňa normu STN 12413.
Kotúč je možné použiť s elektrickou a pneumatickou uhlovou brúskou s reguláciou otáčok.
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez / hliník / drevo / kameň / PVC |
| Zloženie: | oxid hlinitý (korund) / keramické zrno |
| Priemer: | 125 mm |
| Otvor: | 22,2 mm |
| Zrnitosť: | R40-80/A40 |
| Typ kotúča: | 28RL |
| Max. otáčky: | 7630 ot/min |
| Max. pracovná rýchlosť: | 50 m/s |
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez / hliník / drevo / kameň / PVC |
| Zloženie: | oxid hlinitý (korund) / keramické zrno |
| Priemer: | 125 mm |
| Otvor: | 22,2 mm |
| Zrnitosť: | R40-80/A40 |
| Typ kotúča: | 28RL |
| Max. otáčky: | 7630 ot/min |
| Max. pracovná rýchlosť: | 50 m/s |