Kotúč s 3M vláknom EXL na brúsenie a leštenie rôznych kovov. Na opracovanie zvarov, odihlovanie, čistenie, odstraňovanie zafarbenia, vytváranie vhodnej povrchovej štruktúry, konečnú úpravu odliatkov a výkovkov.
| Obj. číslo | 9417531265 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 1.1.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 12,24 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 10%
| Obj. číslo | 9417531265 |
Kotúč s 3M vláknom EXL na brúsenie a leštenie rôznych kovov. Na opracovanie zvarov, odihlovanie, čistenie, odstraňovanie zafarbenia, vytváranie vhodnej povrchovej štruktúry, konečnú úpravu odliatkov a výkovkov.
Kotúč Press XL-RD sa používa so špecializovanou uhlovou brúskou s reguláciou otáčok.
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez / hliník / liatina / titán |
| Zloženie: | kompozit z nylonových vlákien, živice a abrazívnych minerálov |
| Priemer: | 125 mm |
| Hrúbka: | 6,0 mm |
| Otvor: | 22 mm |
| Zrnitosť: | Coarse (hrubá) |
| Max. otáčky: | 7600 ot/min |
| Závit: | M14 |
| Hmotnosť: | 0,2 kg |
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez / hliník / liatina / titán |
| Zloženie: | kompozit z nylonových vlákien, živice a abrazívnych minerálov |
| Priemer: | 125 mm |
| Hrúbka: | 6,0 mm |
| Otvor: | 22 mm |
| Zrnitosť: | Coarse (hrubá) |
| Max. otáčky: | 7600 ot/min |
| Závit: | M14 |
| Hmotnosť: | 0,2 kg |