Spoľahlivý a bezpečný drážkovací horák K12 KURT HAUFE na drážkovanie, prípravárske práce, odstraňovanie častí zvarov s pórmi a trhlinami, ohraničovanie, úkosovanie hrán, rezanie, úpravu a dierovanie, prepaľovanie otvorov kovových materiálov.
| Obj. číslo | 516.D002 |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 516.D002 |
| Splátky už od | |
Spoľahlivý a bezpečný drážkovací horák K12 KURT HAUFE na drážkovanie, prípravárske práce, odstraňovanie častí zvarov s pórmi a trhlinami, ohraničovanie, úkosovanie hrán, rezanie, úpravu a dierovanie, prepaľovanie otvorov kovových materiálov.
| Typ | Výkon | Pracovný cyklus | Priemer elektródy (klasickej) | Plochá elektróda | Max. tlak | Pripojenie | |
| dĺžka | hrúbka | ||||||
| K12 | 600 A | 60 % | 4 - 12 mm | 15/20 mm | 4 - 5 mm | 10 bar | 3/8'' -18 NP |
| Typ: | K12 |
| Zaťaženie vzduchu: | 600 A |
| Zaťažovateľ: | 60 % |
| Ø guľatej elektródy: | 4 – 12 mm |
| Šírka plochej elektród: | 15/20 mm |
| Hrúbka plochej elektródy: | 4 – 5 mm |
| Max. vstupný tlak vzduchu: | 10 bar |
| Pripojka tlak. vzduchu: | 3/8”-18 NPT |
| Typ: | K12 |
| Zaťaženie vzduchu: | 600 A |
| Zaťažovateľ: | 60 % |
| Ø guľatej elektródy: | 4 – 12 mm |
| Šírka plochej elektród: | 15/20 mm |
| Hrúbka plochej elektródy: | 4 – 5 mm |
| Max. vstupný tlak vzduchu: | 10 bar |
| Pripojka tlak. vzduchu: | 3/8”-18 NPT |