Keramický kotúč na brúsenie obyčajných, nerezových, zliatinových a tvrdých ocelí.
| Obj. číslo | 9421523001 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie:
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 19,14 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 15%
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 9421523001 |
Keramický kotúč na brúsenie obyčajných, nerezových, zliatinových a tvrdých ocelí.
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez / ostatné materiály |
| Zloženie: | keramické zrno |
| Priemer: | 230 mm |
| Hrúbka: | 7,0 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Typ kotúča: | T27 - vypuklý |
| Max. otáčky: | 6650 ot/min |
| Max. pracovná rýchlosť: | 80 m/s |
| Hmotnosť: | 0,2 kg |
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez / ostatné materiály |
| Zloženie: | keramické zrno |
| Priemer: | 230 mm |
| Hrúbka: | 7,0 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Typ kotúča: | T27 - vypuklý |
| Max. otáčky: | 6650 ot/min |
| Max. pracovná rýchlosť: | 80 m/s |
| Hmotnosť: | 0,2 kg |
Kotúče MOST CERAMIC Metal + Inox