Sada 200 ks stredne tvrdých brúsnych kotúčov MOST STANDARD METAL pre klasickú oceľ. Vysoká agresivita brúsenia a dlhá životnosť. Dobrý pomer cena/výkon.
| Obj. číslo | 941212542B |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 1.5.2024
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 282,00 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 25%
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 941212542B |
| Splátky už od | |
Sada 200 ks stredne tvrdých brúsnych kotúčov MOST STANDARD METAL pre klasickú oceľ. Vysoká agresivita brúsenia a dlhá životnosť. Dobrý pomer cena/výkon.
Na vyžiadanie aj iné typy a priemery kotúčov zo sady MOST STANDARD STEEL (brúsne aj rezné).
| Vhodné pre použitie: | oceľ |
| Zloženie: | oxid hlinitý (korund) |
| Priemer: | 125 mm |
| Hrúbka: | 6,5 mm |
| Otvor: | 22 mm |
| Typ kotúča: | T27 - vypuklý |
| Max. otáčky: | 12250 ot/min |
| Max. pracovná rýchlosť: | 80 m/s |
| Vhodné pre použitie: | oceľ |
| Zloženie: | oxid hlinitý (korund) |
| Priemer: | 125 mm |
| Hrúbka: | 6,5 mm |
| Otvor: | 22 mm |
| Typ kotúča: | T27 - vypuklý |
| Max. otáčky: | 12250 ot/min |
| Max. pracovná rýchlosť: | 80 m/s |