Tipy na vianočné darčeky pre každého

Odporučte stránku svojím známym

Vianoce 2019 sa už nezadržateľne blížia. Ak ešte nemáte vymyslené a nakúpené vianočné darčeky tak sa môžete inšpirovať u nás. Ak hľadáte darček pre niekoho kto je aspoň trochu manuálne zručný, kto pracuje v dielni, zvára, brúsi alebo sa chce vzdelávať v technickom smere, tak ste na správnej adrese. Tiež u nás nájdete darček, ktorý poteší manželku alebo Vaše deti. Na svoje si prídu začínajúci, ale aj profesionálni zvárači, pre ktorých sme pripravili zváracie sety a zváracie kukly za skvelé ceny. To všetko nájdete v našej kategórii vianočné darčeky pre zváračov.


vianocne-darceky-pre-kazdeho-kutila-zvaraca

Vianočné darčeky pre zvárača alebo kutila

Vianočný darček pre muža nie je vždy jednoduché vybrať. Ak však viete, že rád trávi čas v dielni, prípadne pracuje ako zvárač alebo brusič a je svojou prácou nadšený, určite by ho niečo z nasledujúcich darčekov potešilo. 

 

Pre príležitostných zváračov, ktorí chcú spoľahlivú zváračku do dielne na zváranie obalovanou elektródou snáď neexistuje vhodnejší darček ako je zváračka Ponte 201. V sete s 1,5 m káblami jú nájdete aj na našom e-shope za výhodnú cenu. Zváračka ponúka veľmi dobrý pomer cena/kvalita. Vďaka veľkým štekrom (prípojkám pre rýchlospojky) nájde aj priemyselné využitie. Vyniká svojou nízkou hmotnosťou, robustnosťou a v porovnaní s inými zváračkami vyhráva aj naše testy - viac si prečítate v článku, kde sme testovali invertorové MMA  zváračky.  Táto zváračka,v kombinácii so zváracou kuklou Spectra, je perfektným štartovacím setom pre začínajúceho zvárača, ktorý dbá o kvalitnú ochranu svojho zraku. 

vianocny-darcek-pre-kutila-majstra-do-dielne

 

Ak o našom kutilovi viete iba to, že trávi dlhé hodiny v dielni, neváhajte sa ho opýtať čomu sa venuje. Odpovede Vám pomôžu vybrať ten pravý darček pre neho. Opýtajte sa na to čo zvára, ako zvára, aké materiály používa atď. Metóda zvárania ktorej sa venuje, alebo sa chce venovať Vám napovie viac. Pre MIG (CO2) zvárača odporúčame set so zváračkou Perun alebo set so zváračkou J23. Pre TIG zvárača zas sety s novými zariadeniami Pontig 202 alebo Pontig 210, ktoré sú nástupcom zváračky Pontig 200. Všetky tieto zváračky máme na Vianoce vo výhodných setoch s potrebným príslušenstvom.

set-zvaracka-pontig-202-ac-dc-most-s-prislusenstvom   set-zvaracka-pontig-210-dc-most-s-prislusenstvom.

V prípade, že kvalitnú zváračku už má a je s ňou spokojný, zistite či by sa mu nezišli nové rukavice alebo ochranný odev. Pre zimné obdobie odporúčame vyteplené zváračské rukavice MIG - LYNX. Ak viete akú má kuklu, nikdy nič nepokazíte ani spotrebným materiálom ako sú ochranné fólie (ak neviete, pošlite nám fotku a my Vám už poradíme :) ).

Keď však nechcete pokaziť prekvapenie máme pre Vás aj vianočný darček, ktorým nič nepokazíte. Nedávno sme pridali edíciu nových tričiek a mikín s dizajnom Zvárač. Ponúkame Vám tričká, polokošele či mikiny. Aké by to boli Vianoce bez kníh? Knihou so zváračskou tematikou tiež určite nič nepokazíte - máme pre Vás kurzy zvárania, prípadové štúdie, ale aj knihy o bezpečnosti.
 

vianocny-darcek-pre-muza-zvaraca-kutila  

 

Otca, brata, dedka, priateľa a manžela, tak ako takmer každého muža určite poteší krásna žena. Preto sme do tipov na vianočné darčeky zaradili aj našu limitovanú edíciu rezných kotúčov. Okrem nezvyčajného dizajnu však disponujú aj kvalitným rezom, sú vhodné na rýchle rezanie a majú dlhú životnosť. Sú nevyhnutnosťou pre každú dielnu, kde sa režú oceľové plechy. 

vianocne-darceky-pre-muza-kutila-zvaraca-brusicavianocne-darceky-pre-muza-kutila-zvaraca-brusica-otca

Ochranu zdravia pri zváraní tiež netreba podceňovať. Preto ak Váš zvárač nevenuje ochrane zraku a dýchacích ciest dostatočnú ochranu, určite je čas investovať do novej zváracej kukly. Používa pri zváraní filtroventiláciu? Prach a splodiny, ktoré vznikajú pri zváraní sú veľmi nebezpečné, preto určite odporúčame využívať odsávanie aj pri práci v dielni. Zdravie máme iba jedno, preto je potrebné ho chrániť - odporúčame Optrel Crystal E3000 a 3M Speedglas G5-01 ADFLO, ktoré na eshope nájdete za výhodné ceny.  

 

 

 

Vianočné darčeky pre manželky, priateľky a deti

Tento rok sme pripravili aj niečo pre ženy - v našej novej edícii tričiek s dizajnom Zvárač nájdete aj kvalitné dámske tielka z príjemného materiálu. Ide o darček, ktorý Vás vystihuje, pretože má zváračsky dizajn, no kľudne je vhodný aj na každodenné nosenie. Potešte svoju polovičku alebo ratolesť pekným dizajnovým tričkom, tielkom alebo unisex mikinou. Pre deti sme už dávnejšie naskladnili farebné detské slúchadlá. Ponúkame ich v dvoch farebných prevedeniach  - zelenom a ružovom.


vianocne-darceky-pre-detivianocne-darceky-pre-zenu

vianocny-darcek-pre-detivianocne-darceky-pre-deti

V prípade, že by ste si predsa nevybrali zo sekcie vianočné darčeky, ktorú sme pre Vás starostlivo vybrali, pri každom nákupe nad 150€ Vám ponúkame vianočnú zľavu 10€. V košíku stačí zadať zľavový kód XMAS2019 a automaticky Vám bude odrátaných 10€ zo sumy Vašej objednávky. O svojich zákazníkov sa staráme a snažíme sa aby ich spokojnosť vždy bola na prvom mieste. Prajeme šťastné sviatky s tými, ktorých máte najradšej a úspešný nový rok 2020.
 


Súvisiace produkty
Set pre profesionálov
Zvárací set zváračka MicorStick 160 Lorch BasicPlus + zváracie káble, kukla a kufor
811,09 s DPH 675,91 bez DPH
Skladom 2 ks
Najpredávanejší produkt
Nástupca PONTE 200
Set zváračka PONTE 201 MOST + zváracie káble 1,5 m
179,10 s DPH 149,25 bez DPH
Do konca akcie ostáva
02dni:20hod:19min:25sec
Skladom 12 ks
Kniha Kurz zvárania TIG v inertných plynoch netaviacou sa elektródou
11,88 s DPH 10,80 bez DPH
Skladom 5 ks
Tielko Triumph dizajn Zvárač dámske biele L
12,00 s DPH 10,00 bez DPH
Skladom 3 ks
Tričko Exact190 dizajn Zvárač biele detské 12-14
12,00 s DPH 10,00 bez DPH
Skladom 5 ks
Kniha Navrhovanie zváraných konštrukcií
19,72 s DPH 17,93 bez DPH
Skladom 3 ks
Kniha Prípady havárií zváraných konštrukcií
20,08 s DPH 18,25 bez DPH
Skladom 4 ks
Mikina Jet Black dizajn Zvárač čierna L
25,00 s DPH 20,83 bez DPH
Skladom 3 ks