Krátke rukavice vysokej kvality na zváranie metódou MIG/MAG zateplené bielou podšívkou.
| Obj. číslo | 7754031910 |
| Obj. číslo | 7754031910 |
Krátke rukavice vysokej kvality na zváranie metódou MIG/MAG zateplené bielou podšívkou.
Rukavice spĺňajú normy EN 388 (4133X), EN 407 (423X4X), EN 420, EN 12477+ A1.
| Kategória: | II |
| Materiál: | delená hovädzia koža |
| Veľkosť rukavíc: | 10 |
| Použitie rukavíc: | zváračské rukavice MIG/MAG, MMA / ochranné pracovné rukavice |
| Dĺžka: | 27 cm |
| Hrúbka: | 1,1 – 1,3 mm |
| Podšívka: | áno |
| Normy: | EN 388 / EN 407 / EN 420 / EN 12477 + A1 |
| Kategória: | II |
| Materiál: | delená hovädzia koža |
| Veľkosť rukavíc: | 10 |
| Použitie rukavíc: | zváračské rukavice MIG/MAG, MMA / ochranné pracovné rukavice |
| Dĺžka: | 27 cm |
| Hrúbka: | 1,1 – 1,3 mm |
| Podšívka: | áno |
| Normy: | EN 388 / EN 407 / EN 420 / EN 12477 + A1 |