Invertorová multifunkčná zváračka AC/DC s vodnou chladiacou jednotkou na oceľ, nerez, meď, hliník, horčík, titán. Vysoký zvárací výkon, množstvo funkcií, vysoká účinnosť.
| Obj. číslo | E202CHP |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie:
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 2 572,00 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 10%
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | E202CHP |
| Splátky už od | |
Invertorová multifunkčná zváračka AC/DC s vodnou chladiacou jednotkou na oceľ, nerez, meď, hliník, horčík, titán. Vysoký zvárací výkon, množstvo funkcií, vysoká účinnosť.
V cene je zahrnuté príslušenstvo:
| Zváraný materiál: | oceľ / hliník / nerez / meď / horčík |
| Oblúk: | pulzný |
| Chladenie: | kvapalinou (vodou) |
| Metóda zvárania: | MMA / TIG AC/DC |
| Sieťové napätie: | 3 ~ 400 V |
| Povolená tolerancia siete: | ±15 % |
| Rozsah zváracieho prúdu: | TIG: 10~315 A; MMA: 10~270 A |
| Napätie na prázdno: | 70 V |
| Zvárací prúd (DZ = x%) I2: | TIG: 30 % = 315 A; MMA: 30 % = 270 A |
| Účinnosť: | 80 % |
| Krytie: | IP 21S |
| Trieda izolácie: | F |
| Ochranný plyn: | argón |
| Rozmery: | 566 × 223,5 × 405 mm |
| Rozmery vodného chladenia: | 500 × 200 × 234 mm |
| Hmotnosť: | zdroj: 25,5 kg |
| Hmotnosť vodného chladenia: | 14,8 kg |
| Maximálny tlak: | 0,3 MPa |
| Zváraný materiál: | oceľ / hliník / nerez / meď / horčík |
| Oblúk: | pulzný |
| Chladenie: | kvapalinou (vodou) |
| Metóda zvárania: | MMA / TIG AC/DC |
| Sieťové napätie: | 3 ~ 400 V |
| Povolená tolerancia siete: | ±15 % |
| Rozsah zváracieho prúdu: | TIG: 10~315 A; MMA: 10~270 A |
| Napätie na prázdno: | 70 V |
| Zvárací prúd (DZ = x%) I2: | TIG: 30 % = 315 A; MMA: 30 % = 270 A |
| Účinnosť: | 80 % |
| Krytie: | IP 21S |
| Trieda izolácie: | F |
| Ochranný plyn: | argón |
| Rozmery: | 566 × 223,5 × 405 mm |
| Rozmery vodného chladenia: | 500 × 200 × 234 mm |
| Hmotnosť: | zdroj: 25,5 kg |
| Hmotnosť vodného chladenia: | 14,8 kg |
| Maximálny tlak: | 0,3 MPa |