Zváračka Lorch MicorStick 200 s ovládacím panelom ControlPro s novou koncepciou zvárania vďaka patentovanej technológii Micor, ktorá zabezpečuje výrazne zvýšený výkon.
| Obj. číslo | 111.2005.0 |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 111.2005.0 |
| Splátky už od | |
Pri kúpe tohto produktu máte možnosť zakúpiť si produkty z nižšie uvedeného zoznamu vo zvýhodnenej cene.
Zváračka Lorch MicorStick 200 s ovládacím panelom ControlPro s novou koncepciou zvárania vďaka patentovanej technológii Micor, ktorá zabezpečuje výrazne zvýšený výkon.
Obrovskou inováciou je možnosť pripojenia batérie Mobile Power, s ktorou je možné zvárať aj bez pripojenia na elektrickú sieť - toto prevedenie sa nazýva Accu-Ready. Zváračku je možné vybaviť aj diaľkovým regulátorom (RC - remote control, nie je súčasťou balenia).
Patentovaná technológia MicorStick, je výnimočná tým, že pri poklese prúdu v dôsledku vonkajších vplyvov aktivuje výrazne vyššie rezervy napätia a spoľahlivo kompenzuje kolísanie napätia v sieti. MicorStick umožňuje zvárať s dokonalou spoľahlivosťou a to aj pri prevádzke na nestabilných alebo slabých napájacích zdrojoch. Výsledkom je perfektné zváranie elektródou vhodné aj pre tie najnáročnejšie zváračské práce.
| Použitie: | profesionál |
| Ovládací panel: | Control Pro |
| Výkon: | malé zaťaženie do 220 A |
| Zváraný materiál: | oceľ / nerez / CuSi |
| Metóda zvárania: | MMA / TIG DC / TIG Lift Arc (LiftTIG) |
| Sieťové napätie: | 3 × 400 V/50 Hz |
| Rozsah zváracieho prúdu: | 10 – 200 A |
| Zvárací prúd (DZ = 100 %) I2: | 400 A |
| Zvárací prúd (DZ = 60 %) I2: | 150 A |
| Zvárací prúd (DZ = x%) I2: | 30 % = 200 A |
| Krytie: | IP 23 |
| Rozmery: | 340 × 130 × 215 mm |
| Hmotnosť: | 6,3 kg |
| Priemer zváracej elektródy: | 1,5 – 5 mm |
| Farba: | červená |
| Použitie: | profesionál |
| Ovládací panel: | Control Pro |
| Výkon: | malé zaťaženie do 220 A |
| Zváraný materiál: | oceľ / nerez / CuSi |
| Metóda zvárania: | MMA / TIG DC / TIG Lift Arc (LiftTIG) |
| Sieťové napätie: | 3 × 400 V/50 Hz |
| Rozsah zváracieho prúdu: | 10 – 200 A |
| Zvárací prúd (DZ = 100 %) I2: | 400 A |
| Zvárací prúd (DZ = 60 %) I2: | 150 A |
| Zvárací prúd (DZ = x%) I2: | 30 % = 200 A |
| Krytie: | IP 23 |
| Rozmery: | 340 × 130 × 215 mm |
| Hmotnosť: | 6,3 kg |
| Priemer zváracej elektródy: | 1,5 – 5 mm |
| Farba: | červená |