Zváračka MIG/MAG MicorMig 350 s ovládacím panelom ControlPro a vodným chladením. Výborné zváracie vlastnosti pre oceľ, nerezovú oceľ a hliník. Vynikajúci pomer ceny a výkonu.
| Obj. číslo | 228.3570.2 |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 228.3570.2 |
| Splátky už od | |
Zváračka MIG/MAG MicorMig 350 s ovládacím panelom ControlPro a vodným chladením. Výborné zváracie vlastnosti pre oceľ, nerezovú oceľ a hliník. Vynikajúci pomer ceny a výkonu.
Spoľahlivá, ľahko ovládateľná zváračka za veľmi rozumnú cenu. MicorMIG umožňuje prechod na moderné, plynulo nastaviteľné zváracie procesy, ktoré zvárajú jednoducho a efektívne. Disponuje optimálnymi zváracími vlastnosťami. Je to lepšia alternatíva ku konvenčným transformátorovým zváracím zariadeniam. Oproti transformátorovým systémom sa vyznačuje hlavne dynamickým riadením a vyplňovaním krátera. Disponuje technológiou MICOR, vďaka ktorej bude zvárač zvárať perfektne a kvalitne. Všetko je plne certifikované EN 1090 a rozšíriteľné.
Možnosť zakúpiť aj vo verzii s oddeleným podávačom LORCH MF-08.
Zváračka Lorch MicorMIG 350 disponuje ovládacím panelom ControlPro s jednoduchým operačným konceptom „3 kroky a zváraj“:

| Použitie: | profesionál |
| Ovládací panel: | Control Pro |
| Výkon: | priemyselná záťaž nad 220 A |
| Zváraný materiál: | oceľ / hliník / CuSi |
| Priemer zváracieho drôtu: | 0,6 mm / 0,8 mm / 1,0 mm / 1,2 mm |
| Chladenie: | kvapalinou (vodou) |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG / MMA |
| Sieťové napätie: | 3 × 400 V +/-15 % |
| Rozsah zváracieho prúdu: | 30 – 350 A |
| Istenie: | 32 A |
| Zvárací prúd (DZ = 100 %) I2: | 250 A |
| Zvárací prúd (DZ = 60 %) I2: | 300 A |
| Zvárací prúd (DZ = x%) I2: | 45 % = 350 A |
| Rozmery: | 880 × 490 × 855 mm |
| Hmotnosť: | 60 kg |
| Farba: | červená |
| Použitie: | profesionál |
| Ovládací panel: | Control Pro |
| Výkon: | priemyselná záťaž nad 220 A |
| Zváraný materiál: | oceľ / hliník / CuSi |
| Priemer zváracieho drôtu: | 0,6 mm / 0,8 mm / 1,0 mm / 1,2 mm |
| Chladenie: | kvapalinou (vodou) |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG / MMA |
| Sieťové napätie: | 3 × 400 V +/-15 % |
| Rozsah zváracieho prúdu: | 30 – 350 A |
| Istenie: | 32 A |
| Zvárací prúd (DZ = 100 %) I2: | 250 A |
| Zvárací prúd (DZ = 60 %) I2: | 300 A |
| Zvárací prúd (DZ = x%) I2: | 45 % = 350 A |
| Rozmery: | 880 × 490 × 855 mm |
| Hmotnosť: | 60 kg |
| Farba: | červená |
LORCH Micormig 300 - výhody profesionálnych zváračiek LORCH
Lorch MicorMIG zváračky - vlastnosti