Zváračka Fanmig 322 Pulse je poloautomatický invertor pre zváranie MIG/MAG a zváranie elektródou (MMA). Okrem krátkeho oblúkového zvárania Fanmig umožňuje zvárať MIG/MAG aj pulzným prúdom.
| Obj. číslo | 5100023910 |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 5100023910 |
| Splátky už od | |
Zváračka Fanmig 322 Pulse je poloautomatický invertor pre zváranie MIG/MAG a zváranie elektródou (MMA). Okrem krátkeho oblúkového zvárania Fanmig umožňuje zvárať MIG/MAG aj pulzným prúdom.
Cievka 1.0AL-1.2AL: 51 13 007879
Bowdenové vložky pre zváracie horáky: 55 13 013010 (3 m); 55 13 013020 (4 m); 55 13 013030 (5 m)
Mosadzná trubica pre eurokoncovku: 51 13 008011.
Upozornenie:
| Použitie: | profesionál |
| Výkon: | priemyselná záťaž nad 220 A |
| Zváraný materiál: | oceľ / hliník / nerez |
| Priemer zváracieho drôtu: | 0,8 mm / 1,0 mm / 1,2 mm |
| Oblúk: | pulzný |
| Chladenie: | plynom (vzduchom) |
| Podávač drôtu: | štvorkladkový |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG / MMA |
| Sieťové napätie: | 3 × 400 V/50 – 60 Hz |
| Rozsah zváracieho prúdu: | MIG/MAG: 20 – 315 A, MMA: 10 – 300 A |
| Napätie naprázdno U0: | 63 V |
| Istenie: | 16 A |
| Max. efektívny prúd I1eff: | 23,9 A |
| Zvárací prúd (DZ = 100 %) I2: | 210 A |
| Zvárací prúd (DZ = 60 %) I2: | 250 A |
| Zvárací prúd (DZ = x%) I2: | 25 % = 315 A |
| Krytie: | IP 23S |
| Rýchlosť podávania drôtu: | 1 – 20 m/min |
| Rozmery: | 474 × 911 × 670 mm |
| Hmotnosť: | 47,6 kg |
| Hmotnosť cievky: | 15 kg alebo 5 kg |
| Farba: | modrá |
| Použitie: | profesionál |
| Výkon: | priemyselná záťaž nad 220 A |
| Zváraný materiál: | oceľ / hliník / nerez |
| Priemer zváracieho drôtu: | 0,8 mm / 1,0 mm / 1,2 mm |
| Oblúk: | pulzný |
| Chladenie: | plynom (vzduchom) |
| Podávač drôtu: | štvorkladkový |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG / MMA |
| Sieťové napätie: | 3 × 400 V/50 – 60 Hz |
| Rozsah zváracieho prúdu: | MIG/MAG: 20 – 315 A, MMA: 10 – 300 A |
| Napätie naprázdno U0: | 63 V |
| Istenie: | 16 A |
| Max. efektívny prúd I1eff: | 23,9 A |
| Zvárací prúd (DZ = 100 %) I2: | 210 A |
| Zvárací prúd (DZ = 60 %) I2: | 250 A |
| Zvárací prúd (DZ = x%) I2: | 25 % = 315 A |
| Krytie: | IP 23S |
| Rýchlosť podávania drôtu: | 1 – 20 m/min |
| Rozmery: | 474 × 911 × 670 mm |
| Hmotnosť: | 47,6 kg |
| Hmotnosť cievky: | 15 kg alebo 5 kg |
| Farba: | modrá |