Zvárací multifunkčný invertor pre zváranie MIG/MAG (CO2), MMA (obalená elektróda) a TIG s dotykovým zapaľovaním je určený hlavne pre karosárske dieľne.
| Obj. číslo | SETaxe-201 |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | SETaxe-201 |
| Splátky už od | |
Pri kúpe tohto produktu máte možnosť zakúpiť si produkty z nižšie uvedeného zoznamu vo zvýhodnenej cene.
Zvárací multifunkčný invertor pre zváranie MIG/MAG (CO2), MMA (obalená elektróda) a TIG s dotykovým zapaľovaním je určený hlavne pre karosárske dieľne.
Sada obsahuje okrem zváračky aXe 201 MIG LCD aj:
Jednofázový multifunkční stroj umožňuje zváranie metódami:


Technické parametre zváračky:

V cene zváracieho invertora aXe 201 MIG LCD je zahrnuté príslušenstvo:
| Použitie: | profesionál |
| Výkon: | malé zaťaženie do 220 A |
| Zváraný materiál: | oceľ / hliník / nerez |
| Priemer zváracieho drôtu: | 0,6 mm / 0,8 mm / 1,0 mm |
| Podávač drôtu: | štvorkladkový |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG / MMA / TIG s dotykovým štartom (TIG scratch - škrtom) |
| Napätie naprázdno U20: | 67 V |
| Krytie: | IP 23S |
| Rozmery: | 474 × 911 × 670 mm |
| Hmotnosť: | 44,5 kg |
| Hmotnosť cievky: | 15 kg alebo 18 kg |
| Priemer cievky: | 300 mm |
| Priemer zváracej elektródy: | max. 4,0 mm |
| Farba: | biela |
| Použitie: | profesionál |
| Výkon: | malé zaťaženie do 220 A |
| Zváraný materiál: | oceľ / hliník / nerez |
| Priemer zváracieho drôtu: | 0,6 mm / 0,8 mm / 1,0 mm |
| Podávač drôtu: | štvorkladkový |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG / MMA / TIG s dotykovým štartom (TIG scratch - škrtom) |
| Napätie naprázdno U20: | 67 V |
| Krytie: | IP 23S |
| Rozmery: | 474 × 911 × 670 mm |
| Hmotnosť: | 44,5 kg |
| Hmotnosť cievky: | 15 kg alebo 18 kg |
| Priemer cievky: | 300 mm |
| Priemer zváracej elektródy: | max. 4,0 mm |
| Farba: | biela |