Plynom chladený zvárací horák ABITIG 17 V s otočným ventilom je určený na TIG zváranie pri max. prúde 140 A DC/100 A AC, zaťažovateľ 35 %. S horákom je možné použiť volfrámovú elektródu s priemerom 0,5 - 2,4 mm. Rýchlospojky 35-50. Dĺžka 4 metre.
| Obj. číslo | 706.1037 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 1.1.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 148,63 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 30%
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 706.1037 |
| Splátky už od | |
Pri kúpe tohto produktu máte možnosť zakúpiť si produkty z nižšie uvedeného zoznamu vo zvýhodnenej cene.
Plynom chladený zvárací horák ABITIG 17 V s otočným ventilom je určený na TIG zváranie pri max. prúde 140 A DC/100 A AC, zaťažovateľ 35 %. S horákom je možné použiť volfrámovú elektródu s priemerom 0,5 - 2,4 mm. Rýchlospojky 35-50. Dĺžka 4 metre.
| Použitie horáka: | TIG |
| Chladenie: | plynom (vzduchom) |
| Označenie horáka (typ): | 17/18/26 (veľký horák) |
| Telo (krk) horáka: | pevné |
| Zaťažovateľ 35 % pracovného cyklu: | 140 A DC/100 A AC |
| Priemer volfrámovej elektródy: | 0,5 – 2,4 mm |
| Konektor (rýchlospojky): | 35–50 |
| Koncovka horáka: | rýchlospojka 35–50 + plynová hadička s maticou G1/4" |
| Ovládanie horáka: | otočný ventil - manuálna regulácia |
| Dĺžka horáka: | 4 m |
| Použitie horáka: | TIG |
| Chladenie: | plynom (vzduchom) |
| Označenie horáka (typ): | 17/18/26 (veľký horák) |
| Telo (krk) horáka: | pevné |
| Zaťažovateľ 35 % pracovného cyklu: | 140 A DC/100 A AC |
| Priemer volfrámovej elektródy: | 0,5 – 2,4 mm |
| Konektor (rýchlospojky): | 35–50 |
| Koncovka horáka: | rýchlospojka 35–50 + plynová hadička s maticou G1/4" |
| Ovládanie horáka: | otočný ventil - manuálna regulácia |
| Dĺžka horáka: | 4 m |