Invertorová zváračka pre TIG DC zváranie ocele a nehrdzavejúcej ocele a zváranie obalenou elektródou MMA. Napájanie 3 x 400 V.
| Obj. číslo | 5200005530 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 8.1.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 1 527,23 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 10%
| Obj. číslo | 5200005530 |
| Splátky už od | |
Invertorová zváračka pre TIG DC zváranie ocele a nehrdzavejúcej ocele a zváranie obalenou elektródou MMA. Napájanie 3 x 400 V.

Obsah balenia:
Invertor PONTIG 300 DC sa dodáva s uzemňovacím káblom, plynovou hadicou a návodom na obsluhu.
Voliteľne je možné zdroj vybaviť chladičom FANCOOL 300 a transportným vozíkom.
Zvárací horák TIG 26 SGRIP MOST 4 m - 56 01 032644
Zvárací horák TIG 26 SGRIP MOST 8 m - 56 01 032648
Zvárací horák (voda) TIG 18 SGRIP 4 m - 56 01 032654
Zvárací horák (voda) TIG 18 SGRIP 8 m - 56 01 032658
Zvárací horák (voda) TIG 18 UP/DOWN SGRIP MOST 4 m - 56 01 081901
Diaľkové ovládanie (nožný ovládač) 5 m 10068596 - 52 00 00553Z
Chladenie FANCOOL 300 - 52 00 005538
Vozík PONTIG 300/315 - 52 00 00553W
| Použitie: | profesionál |
| Výkon: | priemyselná záťaž nad 220 A |
| Zváraný materiál: | oceľ / nerez |
| Chladenie: | vodné (voliteľné) |
| Metóda zvárania: | MMA / TIG DC |
| Sieťové napätie: | 3 × 400 V/50 Hz |
| Povolená tolerancia siete: | ±14 % |
| Napätie naprázdno U0: | 60 V |
| Istenie: | 16 A |
| Prúd I1max: | 8,3 A |
| Zvárací prúd (DZ = 100 %) I2: | TIG: 134 A; MMA: 124 A |
| Zvárací prúd (DZ = 60 %) I2: | TIG: 173 A; MMA: 160 A |
| Zvárací prúd (DZ = x%) I2: | TIG: 20 % = 300 A; MMA: 35 % = 210 A |
| Krytie: | IP 23 |
| Trieda izolácie: | F |
| Rozmery: | 566 × 224 × 405 mm |
| Hmotnosť: | 19,4 kg |
| Farba: | modrá + čierna |
| Použitie: | profesionál |
| Výkon: | priemyselná záťaž nad 220 A |
| Zváraný materiál: | oceľ / nerez |
| Chladenie: | vodné (voliteľné) |
| Metóda zvárania: | MMA / TIG DC |
| Sieťové napätie: | 3 × 400 V/50 Hz |
| Povolená tolerancia siete: | ±14 % |
| Napätie naprázdno U0: | 60 V |
| Istenie: | 16 A |
| Prúd I1max: | 8,3 A |
| Zvárací prúd (DZ = 100 %) I2: | TIG: 134 A; MMA: 124 A |
| Zvárací prúd (DZ = 60 %) I2: | TIG: 173 A; MMA: 160 A |
| Zvárací prúd (DZ = x%) I2: | TIG: 20 % = 300 A; MMA: 35 % = 210 A |
| Krytie: | IP 23 |
| Trieda izolácie: | F |
| Rozmery: | 566 × 224 × 405 mm |
| Hmotnosť: | 19,4 kg |
| Farba: | modrá + čierna |