Kvapalinou chladený zvárací horák MOST na zváranie TIG pri max. prúde 270 A AC/380 A DC, zaťažovateľ 100 %. S horákom je možné použiť volfrámovú elektródu s priemerom 1,0 – 4,0 mm. Diaľkové ovládanie Up Down. Dĺžka 4 metre.
| Obj. číslo | 5601081901 |
| Obj. číslo | 5601081901 |
| Splátky už od | |
Kvapalinou chladený zvárací horák MOST na zváranie TIG pri max. prúde 270 A AC/380 A DC, zaťažovateľ 100 %. S horákom je možné použiť volfrámovú elektródu s priemerom 1,0 – 4,0 mm. Diaľkové ovládanie Up Down. Dĺžka 4 metre.
Horák TIG T18 SGRIP UP-DOWN sa používa k zváračkám PONTIG 315 AC/DC a PONTIG 300 DC MOST.
Prietok plynu je 5 – 12 l/min.
Náhradné diely a rozsyp pre tento typ horáka:

| Č. | Názov |
| 1 | Krk horáka SR-18W MOST Krk horáka SR-18F MOST (flexibilný) Krk horáka SR-18SC MOST (posilnený) |
| 2 | Spínač ON/OFF |
| 3 | Rukoväť TIG SGRIP |
| 4 | Izolátor SR-17/18/26/Izolátor/Izolátor Jumbo |
| 5 | Kryt elektródy dlhý SR-17/18/26 |
| 5.1 | Kryt elektródy krátky SR-17/18/26 |
| 6 | Ochrana vedenia 4 m/8 m/12 m |
| 7 | Klieština 1,0 mmSR-17/18/26 Klieština 1,6 mm SR-17/18/26 Klieština 2,0 mm SR-17/18/26 Klieština 2,4 mm SR-17/18/26 Klieština 3,2 mm SR-17/18/26 Klieština 4,0 mm SR-17/18/26 Klieština 2,4 mm Jumbo Klieština 3,2 mm Jumbo |
| 8 | Držiak klieštiny TIG 1,0 mm SR-17/18/26 Držiak klieštiny TIG 1,6 mm SR-17/18/26 Držiak klieštiny TIG 2,0 mm SR-17/18/26 Držiak klieštiny TIG 2,4 mm SR-17/18/26 Držiak klieštiny TIG 3,2 mm SR-17/18/26 Držiak klieštiny TIG 4,0 mm SR-17/18/26 |
| 8.1 | Držiak klieštiny so sitkom 1,0 mm SR-17/18/26 Držiak klieštiny so sitkom 1,6 mm SR-17/18/26 Držiak klieštiny so sitkom 2,4 mm SR-17/18/26 Držiak klieštiny so sitkom 3,2 mm SR-17/18/26 Držiak klieštiny so sitkom 4,0 mm SR-17/18/26 |
| 8.2 | Držiak klieštiny so sitkom 2,4 SR-17/18/26 Jumbo Držiak klieštiny so sitkom 3,2 SR-17/18/26 Jumbo |
| 9 | Keramická hubica 6,5x47 mm #4 Keramická hubica 8,0x47 mm #5 Keramická hubica 9,5x47 mm #6 Keramická hubica 11,0x47 mm #7 Keramická hubica 12,5x47 mm #8 Keramická hubica 16,0x47 mm #10 Keramická hubica 19,5x47 mm #12 |
| 9.1 | Keramická hubica 8,0x76 mm #5 Keramická hubica 9,5x76 mm #6 Keramická hubica 11,0x76 mm #7 |
| 9.2 | Keramická hubica 6,5x42 lam #4 Keramická hubica 8,0x42 lam #5 Keramická hubica 9,5x42 lam #6 Keramická hubica 11,0x42 lam #7 Keramická hubica 12,5x42 lam #8 Keramická hubica 19,5x42 lam #12 |
| 9.3 | Keramická hubica 9,5x48 Jumbo #6 Keramická hubica 12,5x48 Jumbo #8 Keramická hubica 16x48 Jumbo #10 Keramická hubica 19,5x48 Jumbo #12 |
| 10 | Ovládací kábel 4 m/8 m/12 m |
| 11 | Kábel prúdový vodný 18W SGRIP 4 m/8 m/12 m |
| 12 | Plynová hadica 4 m/8 m/12 m |
| 13 | Vodná hadica modrá 4 m/8 m/12 m |
| 14 | Rýchlospojka SGRIP |
| 15 | Vodná hadica červená |
| 16 | Ochranný kĺb |
| 17 | Spevnenie kábla |
| 18 | Kryt eurokoncovky |
| 19 | Kĺb TIG |
Podrobnejšie informácie o náhradných dieloch a ich kódoch nájdete v katalógovom liste horáka.
| Použitie horáka: | TIG |
| Chladenie: | kvapalinou (vodné) |
| Označenie horáka (typ): | 17/18/26 (veľký horák) |
| Telo (krk) horáka: | pevné |
| Držadlo (rukoväť): | SGRIP |
| Zaťažovateľ 100 % pracovného cyklu: | 270 A AC/380 A DC |
| Priemer volfrámovej elektródy: | 1,0 – 4,0 mm |
| Prietok plynu: | 5 – 12 l/min |
| Koncovka horáka: | 9 PIN |
| Ovládanie horáka: | Up/Down (UD) - s diaľkovým ovládaním |
| Dĺžka horáka: | 4 m |
| Pre invertor/stroj: | PONTIG 315 AC/DC MOST / PONTIG 300 DC MOST |
| Použitie horáka: | TIG |
| Chladenie: | kvapalinou (vodné) |
| Označenie horáka (typ): | 17/18/26 (veľký horák) |
| Telo (krk) horáka: | pevné |
| Držadlo (rukoväť): | SGRIP |
| Zaťažovateľ 100 % pracovného cyklu: | 270 A AC/380 A DC |
| Priemer volfrámovej elektródy: | 1,0 – 4,0 mm |
| Prietok plynu: | 5 – 12 l/min |
| Koncovka horáka: | 9 PIN |
| Ovládanie horáka: | Up/Down (UD) - s diaľkovým ovládaním |
| Dĺžka horáka: | 4 m |
| Pre invertor/stroj: | PONTIG 315 AC/DC MOST / PONTIG 300 DC MOST |