Zváračka pre profesionálne zváranie metódami TIG HF (s vysokofrekvenčným zapaľovaním oblúku), LIFT ARC (LiftTIG - s dotykom materiálu) a MMA (obalenou elektródou).
| Obj. číslo | 5.0315 |
| Obj. číslo | 5.0315 |
| Splátky už od | |
Zváračka pre profesionálne zváranie metódami TIG HF (s vysokofrekvenčným zapaľovaním oblúku), LIFT ARC (LiftTIG - s dotykom materiálu) a MMA (obalenou elektródou).
| Použitie: | profesionál |
| Výkon: | malé zaťaženie do 220 A |
| Zváraný materiál: | oceľ / nerez |
| Metóda zvárania: | MMA / TIG DC / TIG Lift Arc (LiftTIG) / TIG HF (vysokofrekvenčné zapaľovanie) |
| Sieťové napätie: | 1 × 230 V 50/60 Hz |
| Rozsah zváracieho prúdu: | 5 – 200 A |
| Napätie naprázdno U0: | 85 V |
| Istenie: | 16 A |
| Max. efektívny prúd I1eff: | 16 A |
| Zvárací prúd (DZ = 100 %) I2: | 100 A |
| Zvárací prúd (DZ = 60 %) I2: | 130 A |
| Zvárací prúd (DZ = x%) I2: | 25 % = 200 A |
| Krytie: | IP 23S |
| Rozmery: | 160 × 460 × 280 mm |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| Farba: | biela |
| Použitie: | profesionál |
| Výkon: | malé zaťaženie do 220 A |
| Zváraný materiál: | oceľ / nerez |
| Metóda zvárania: | MMA / TIG DC / TIG Lift Arc (LiftTIG) / TIG HF (vysokofrekvenčné zapaľovanie) |
| Sieťové napätie: | 1 × 230 V 50/60 Hz |
| Rozsah zváracieho prúdu: | 5 – 200 A |
| Napätie naprázdno U0: | 85 V |
| Istenie: | 16 A |
| Max. efektívny prúd I1eff: | 16 A |
| Zvárací prúd (DZ = 100 %) I2: | 100 A |
| Zvárací prúd (DZ = 60 %) I2: | 130 A |
| Zvárací prúd (DZ = x%) I2: | 25 % = 200 A |
| Krytie: | IP 23S |
| Rozmery: | 160 × 460 × 280 mm |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| Farba: | biela |
ALFA IN Perun 200 TIG HF
Recenzia Killeroz