Zváračka pre profesionálne zváranie TIG HF (s vysokofrekvenčným zapaľovaním oblúku), TIG LIFT ARC (LiftTIG - s dotykom materiálu) a MMA (obalenou elektródou). Zváračka na nerez a oceľ.
| Obj. číslo | 5.0310 |
| Obj. číslo | 5.0310 |
| Splátky už od | |
Zváračka pre profesionálne zváranie TIG HF (s vysokofrekvenčným zapaľovaním oblúku), TIG LIFT ARC (LiftTIG - s dotykom materiálu) a MMA (obalenou elektródou). Zváračka na nerez a oceľ.

| Použitie: | profesionál |
| Výkon: | malé zaťaženie do 220 A |
| Zváraný materiál: | oceľ / nerez |
| Metóda zvárania: | MMA / TIG DC / TIG Lift Arc (LiftTIG) / TIG HF (vysokofrekvenčné zapaľovanie) |
| Sieťové napätie: | 1 × 230 V 50/60 Hz |
| Rozsah zváracieho prúdu: | 5 – 160 A |
| Napätie naprázdno U0: | 88 V |
| Istenie: | 16 @ A |
| Sieťový prúd l1: | MMA: 16 A, TIG: 14,4 A |
| Zvárací prúd (DZ = 100 %) I2: | MMA: 80 A; TIG: 110 A |
| Zvárací prúd (DZ = 60 %) I2: | MMA: 105 A; TIG: 140 A |
| Zvárací prúd (DZ = x%) I2: | MMA: 20 % = 160 A, TIG: 40 % = 160 A |
| Krytie: | IP 23S |
| Rozmery: | 160 × 460 × 280 mm |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| Použitie: | profesionál |
| Výkon: | malé zaťaženie do 220 A |
| Zváraný materiál: | oceľ / nerez |
| Metóda zvárania: | MMA / TIG DC / TIG Lift Arc (LiftTIG) / TIG HF (vysokofrekvenčné zapaľovanie) |
| Sieťové napätie: | 1 × 230 V 50/60 Hz |
| Rozsah zváracieho prúdu: | 5 – 160 A |
| Napätie naprázdno U0: | 88 V |
| Istenie: | 16 @ A |
| Sieťový prúd l1: | MMA: 16 A, TIG: 14,4 A |
| Zvárací prúd (DZ = 100 %) I2: | MMA: 80 A; TIG: 110 A |
| Zvárací prúd (DZ = 60 %) I2: | MMA: 105 A; TIG: 140 A |
| Zvárací prúd (DZ = x%) I2: | MMA: 20 % = 160 A, TIG: 40 % = 160 A |
| Krytie: | IP 23S |
| Rozmery: | 160 × 460 × 280 mm |
| Hmotnosť: | 7 kg |
Zvárací invertor PERUN 160 a 200 T HF
Pripevnenie ramenného popruhu k zváračkám PERUN ALFA IN