Hobby zvárací horák chladený plynom UNIARC UHB 150 na zváranie metódou CO2 - MIG/MAG pri max. prúde 180 A (CO2) a 150 A (zmesný plyn), zaťažovateľ pri 35 % pracovného cyklu. Použitie zváracieho drôtu s priemerom 0,6 – 1,0 mm. Dĺžka 3 metre.
| Obj. číslo | UHB150E-30 |
| Obj. číslo | UHB150E-30 |
| Splátky už od | |
Hobby zvárací horák chladený plynom UNIARC UHB 150 na zváranie metódou CO2 - MIG/MAG pri max. prúde 180 A (CO2) a 150 A (zmesný plyn), zaťažovateľ pri 35 % pracovného cyklu. Použitie zváracieho drôtu s priemerom 0,6 – 1,0 mm. Dĺžka 3 metre.
Náhradné diely a rozsyp horáka:

| Č. | Názov | Kód výrobcu |
| 1 | Pružina | PB1504 |
| 2 | Trubka horáka | UB1501 |
| 3 | Medzikus | UB2501/5 |
| 4 | Šesťhran | UB2519 |
| 5 | Medzikus hobby rukoväte | UML1515 |
| 6 | Matica | UB1505 |
| 7 | Kábel terminal | UB1521 |
| 8 | Kábel terminal - krytka | UB1521-C |
| 9 | Ochrana kábla | UH0815 |
| 10 | Hobby rukoväť | UH0814M |
| 11 | Hobby tlačidlo | UH0816M |
| 12 | Koaxiálny kábel 3 m | UC1517-30 |
| 13 | Kábel terminal male | UB1522 |
| 14 | Poistná matica | UB1505 |
| 15 | Chránič kábla | UC2841 |
| 16 | Skrukta | UB1542 |
| 17 | Kryt | UC1518 |
| 18 | Skrutka | UB1541 |
| 19 | Matica | PC1519/S |
| 20 | Konektor Female | PB1523 |
| 21 | Centrálna zástrčka | PC1528 |
| 22 | ,,O" krúžok | PB1524 |
| 23 | Matica bowdenu | PB1525 |
Podrobnejšie informácie o náhradných dieloch a ich kódoch nájdete v katalógovom liste horáka.
| Použitie horáka: | MIG/MAG |
| Chladenie: | plynom (vzduchom) |
| Označenie horáka (typ): | M15 |
| Zaťažovateľ 35 % pracovného cyklu: | 180 A CO2; 150 A zmesný plyn |
| Priemer drôtu: | 0,6 – 1,0 mm |
| Koncovka horáka: | EURO koncovka |
| Dĺžka horáka: | 3 m |
| Pre invertor/stroj: | HOMER MG-180 MIG/MAG / HOMER MIG MMA 181 |
| Použitie horáka: | MIG/MAG |
| Chladenie: | plynom (vzduchom) |
| Označenie horáka (typ): | M15 |
| Zaťažovateľ 35 % pracovného cyklu: | 180 A CO2; 150 A zmesný plyn |
| Priemer drôtu: | 0,6 – 1,0 mm |
| Koncovka horáka: | EURO koncovka |
| Dĺžka horáka: | 3 m |
| Pre invertor/stroj: | HOMER MG-180 MIG/MAG / HOMER MIG MMA 181 |