Plynom chladený zvárací horák M36 SGRIP je určený na zváranie CO2 - MIG/MAG pri max. prúde 300 A (CO2) a 270 A (MIX M21), zaťažovateľ 60 %. S horákom je možné použiť zvárací drôt s priemerom 0,8 - 1,2 mm. Horák má dĺžku 3 metre.
| Obj. číslo | 5508303630 |
| Obj. číslo | 5508303630 |
| Splátky už od | |
Pri kúpe tohto produktu máte možnosť zakúpiť si produkty z nižšie uvedeného zoznamu vo zvýhodnenej cene.
Plynom chladený zvárací horák M36 SGRIP je určený na zváranie CO2 - MIG/MAG pri max. prúde 300 A (CO2) a 270 A (MIX M21), zaťažovateľ 60 %. S horákom je možné použiť zvárací drôt s priemerom 0,8 - 1,2 mm. Horák má dĺžku 3 metre.
Náhradné diely a rozsyp pre tento typ horáka:

| Č. | Názov | Kód výrobcu |
| A | Priama plynová hubica 19x84 Kužeľová plynová hubica 16x84* Ostro-kužeľová plynová hubica 12x84 Plynová hubica na bodové zváranie | 55 12 300915 55 12 300910 55 12 300914 55 12 300917 |
| B | Špička M6 x 28 | |
| C | Bowden | |
| 1 | Držiak špičky M6x28 | 55 13 003806 |
| 2 | Držiak špičky M8x28 | 55 13 003816 |
| 3 3.1 3.2 3.3 | Difúzor M36 keramický biely Difúzor M36 biely Difúzor M36 čierny Difúzor M36 silikónový | 55 13 009486 55 13 009485 55 13 009484 55 13 00948S |
| 4 | Krk horáka M36 | 55 13 014080 |
| 5 | Krúžok horáka | 55 13 013258 |
| 6 | Matica úzka M10 x 1 | 55 13 004309 |
| 7 | Pružina rukoväte M36 | 55 13 006832 |
| 8 | Matica rukoväte UG8008 | 55 13 006837 |
| 9 9.1 9.2 | Prúdový kábel M36 3 m Prúdový kábel M36 4 m Prúdový kábel M36 5 m | 55 13 016096 55 13 016097 55 13 016098 |
| 10 | Rukoväť horáka MSGRIP UG2514/KJ/B | 55 13 006515 |
| 11 | Spínač M15/501 | 55 13 006517 |
| 12 | Ústie eurokoncovky M36 UC3641 | 55 13 006833 |
| 14 | Kryt eurokoncovky M15/36 UC1518 | 55 13 006518 |
| 15 | Matica eurokoncovky M15/501 UC1519 | 55 13 006519 |
| 16 | Eurokoncovka - kovová časť | 55 13 006569 |
| 17 | O - krúžok 4x1 | 55 13 013962 |
| 18 | Matica bowdenovej koncovky | 55 13 004300 |
Podrobnejšie informácie o náhradných dieloch a ich kódoch nájdete v katalógovom liste horáka.
| Použitie horáka: | MIG/MAG |
| Chladenie: | plynom (vzduchom) |
| Označenie horáka (typ): | M36 |
| Telo (krk) horáka: | pevné |
| Držadlo (rukoväť): | SGRIP |
| Zaťažovateľ 60 % pracovného cyklu: | 300 A - CO₂, 270 A - MIX M21 |
| Priemer drôtu: | 0,8 – 1,2 mm |
| Koncovka horáka: | EURO koncovka |
| Dĺžka horáka: | 3 m |
| Pre invertor/stroj: | FANMIG MOST 340i |
| Použitie horáka: | MIG/MAG |
| Chladenie: | plynom (vzduchom) |
| Označenie horáka (typ): | M36 |
| Telo (krk) horáka: | pevné |
| Držadlo (rukoväť): | SGRIP |
| Zaťažovateľ 60 % pracovného cyklu: | 300 A - CO₂, 270 A - MIX M21 |
| Priemer drôtu: | 0,8 – 1,2 mm |
| Koncovka horáka: | EURO koncovka |
| Dĺžka horáka: | 3 m |
| Pre invertor/stroj: | FANMIG MOST 340i |