Pevný nerezový zvárací drôt s nízkym obsahom uhlíka pre MAG zváranie ťažko zvárateľných ocelí a zvarov z nehrdzavejúcej ocele, austenitického feritu do max. prevádzkovej teploty 300 °C. Drôt je odolný proti roztrhnutiu.
| Obj. číslo | 2514309LSi12 |
| Cena za kg | 16,72 € |
| Balenie | 15 kg |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 11.2.2026
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 271,83 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 25%
| Obj. číslo | 2514309LSi12 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 16,72 € |
Pevný nerezový zvárací drôt s nízkym obsahom uhlíka pre MAG zváranie ťažko zvárateľných ocelí a zvarov z nehrdzavejúcej ocele, austenitického feritu do max. prevádzkovej teploty 300 °C. Drôt je odolný proti roztrhnutiu.
Uvedená cena je za celé balenie. Drôt predávame po celých baleniach, v 15 kg cievke B300.
| Použitie pre materiál: | nerez / ťažko zvariteľné ocele / žiaruvzdorné Cr ocele |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG |
| Priemer: | 1,2 mm |
| Ochranný plyn: | argón + CO2 (M12) / argón + O2 (M13) |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,03; Si = 0,9; Mn = 2,0; Cr = 24,0; Ni - 13,0 % |
| Zváracie polohy: | všetky |
| Balenie: | 15 kg |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 550 MPa |
| Zmluvná medza klzu Rp0,2: | 400 MPa |
| Ťažnosť A5: | 30 % |
| KV/T: | 55 (+20 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 14343-A: G 23 12 L Si / EN ISO 14343-B: SS309LSi |
| AWS (American Welding Society): | A5.9: ER309LSi |
| Werkstoff nr.: | 1.4332 |
| Aprobácie: | CE / DNV-GL / TÜV |
| Použitie pre materiál: | nerez / ťažko zvariteľné ocele / žiaruvzdorné Cr ocele |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG |
| Priemer: | 1,2 mm |
| Ochranný plyn: | argón + CO2 (M12) / argón + O2 (M13) |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,03; Si = 0,9; Mn = 2,0; Cr = 24,0; Ni - 13,0 % |
| Zváracie polohy: | všetky |
| Balenie: | 15 kg |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 550 MPa |
| Zmluvná medza klzu Rp0,2: | 400 MPa |
| Ťažnosť A5: | 30 % |
| KV/T: | 55 (+20 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 14343-A: G 23 12 L Si / EN ISO 14343-B: SS309LSi |
| AWS (American Welding Society): | A5.9: ER309LSi |
| Werkstoff nr.: | 1.4332 |
| Aprobácie: | CE / DNV-GL / TÜV |