Plný zvárací drôt s nízkym obsahom uhlíka na MAG zváranie nehrdzavejúcich ocelí typu 18Cr8Ni a nióbom stabilizovaných ocelí tohto typu.
| Obj. číslo | 1612109820 |
| Cena za kg | 18,41 € |
| Balenie | 15 kg |
| Obj. číslo | 1612109820 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 18,41 € |
Plný zvárací drôt s nízkym obsahom uhlíka na MAG zváranie nehrdzavejúcich ocelí typu 18Cr8Ni a nióbom stabilizovaných ocelí tohto typu.
Uvedená cena je za celé balenie. Zvárací drôt predávame po celých baleniach v 15 kg cievke.
| Použitie pre materiál: | oceľ / nerez |
| Metóda zvárania: | MAG |
| Priemer: | 1,0 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=+) |
| Prúd: | 80 – 240 A |
| Napätie: | 15 – 28 V |
| Ochranný plyn: | argón + CO2 (M12) / argón + O2 (M13) |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,01; Mn = 1,8; Si = 0,8; S = 0,012; P = 0,013; Ni = 10; Cr = 20; Mo = 0,1; Cu = 0,10 % |
| Zváracie polohy: | PA - vodorovná z hora / PB - vodorovná šikmo z hora / PC - vodorovná / PF - zvislá do hora |
| Rýchlosť podávania drôtu: | 4,0 – 16,0 m/min (4,0 – 16,0) |
| Produktivita: | 1,5 – 6,0 kg/h (1,5 – 6,0) |
| Balenie: | 15 kg |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 14343-A:G 19 9 LSi |
| AWS (American Welding Society): | A5.9: ER308LSi |
| Werkstoff nr.: | 1.4316 |
| Aprobácie: | BV / DB / DNV-GL / CWB / VdTÜV / CE: EN 13479 / UKCA: EN 13479 |
| Použitie pre materiál: | oceľ / nerez |
| Metóda zvárania: | MAG |
| Priemer: | 1,0 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=+) |
| Prúd: | 80 – 240 A |
| Napätie: | 15 – 28 V |
| Ochranný plyn: | argón + CO2 (M12) / argón + O2 (M13) |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,01; Mn = 1,8; Si = 0,8; S = 0,012; P = 0,013; Ni = 10; Cr = 20; Mo = 0,1; Cu = 0,10 % |
| Zváracie polohy: | PA - vodorovná z hora / PB - vodorovná šikmo z hora / PC - vodorovná / PF - zvislá do hora |
| Rýchlosť podávania drôtu: | 4,0 – 16,0 m/min (4,0 – 16,0) |
| Produktivita: | 1,5 – 6,0 kg/h (1,5 – 6,0) |
| Balenie: | 15 kg |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 14343-A:G 19 9 LSi |
| AWS (American Welding Society): | A5.9: ER308LSi |
| Werkstoff nr.: | 1.4316 |
| Aprobácie: | BV / DB / DNV-GL / CWB / VdTÜV / CE: EN 13479 / UKCA: EN 13479 |