Pomedený zvárací drôt GOLD G3 Si1 (SG2) na zváranie nelegovaných a jemnozrnných ocelí metódou MAG. Na zváranie sprchovým oblúkom pri vysokom napätí a na zváranie s nízkym napätím pri skratovom prenášaní kovu.
| Obj. číslo | 1150172123 |
| Cena za kg | 2,22 € |
| Balenie | 15 kg |
| Obj. číslo | 1150172123 |
| Cena za kg | 2,22 € |
Pomedený zvárací drôt GOLD G3 Si1 (SG2) na zváranie nelegovaných a jemnozrnných ocelí metódou MAG. Na zváranie sprchovým oblúkom pri vysokom napätí a na zváranie s nízkym napätím pri skratovom prenášaní kovu.
Uvedená cena je za celé balenie. Zvárací drôt predávame po celých baleniach, v 15 kg kovovej cievke K300.
| Použitie pre materiál: | oceľ |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG |
| Priemer: | 1,2 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=+) |
| Ochranný plyn: | CO2 / argón + CO2 (M12) |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,1; S = 0,9; Mn = 1,5; pokrytie Cu % |
| Zváracie polohy: | všetky s výnimkou zvislej polohy nadol |
| Balenie: | 15 kg |
| Použitie pre materiál: | oceľ |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG |
| Priemer: | 1,2 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=+) |
| Ochranný plyn: | CO2 / argón + CO2 (M12) |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,1; S = 0,9; Mn = 1,5; pokrytie Cu % |
| Zváracie polohy: | všetky s výnimkou zvislej polohy nadol |
| Balenie: | 15 kg |