Pomedený zvárací drôt GOLD G3 Si1 (SG2) na zváranie nelegovaných a jemnozrnných ocelí metódou MAG. Na zváranie sprchovým oblúkom pri vysokom napätí a na zváranie s nízkym napätím pri skratovom prenášaní kovu.
| Obj. číslo | 1150170106 |
| Cena za kg | 2,31 € |
| Balenie | 250 kg |
| Obj. číslo | 1150170106 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 2,31 € |
Pomedený zvárací drôt GOLD G3 Si1 (SG2) na zváranie nelegovaných a jemnozrnných ocelí metódou MAG. Na zváranie sprchovým oblúkom pri vysokom napätí a na zváranie s nízkym napätím pri skratovom prenášaní kovu.
Uvedená cena je za celé balenie. Zvárací drôt predávame po celých baleniach, v 250 kg sude.
| Použitie pre materiál: | oceľ |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG |
| Priemer: | 1,0 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=+) |
| Ochranný plyn: | CO2 / argón + CO2 (M12) |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,1; S = 0,9; Mn = 1,5; pokrytie Cu % |
| Zváracie polohy: | PA - vodorovná z hora / PB - vodorovná šikmo z hora / PC - vodorovná / PD - vodorovná šikmo nad hlavou / PE - vodorovná nad hlavou / PF - zvislá do hora |
| Balenie: | 250 kg |
| Medza klzu Re: | 490 N/mm2 |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 590 N/mm2 |
| Ťažnosť A5: | 25 % |
| KV/T: | 100 J (-10 °C) / 80 J (-20 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 14341-A: G 42 4 M21/C 3Si1 |
| AWS (American Welding Society): | A5.18: ER70S-6 |
| Werkstoff nr.: | 1.5125 |
| DIN: | 8559: SG2 |
| Aprobácie: | ABS / DB / LR / TÜV / CWB / NAKS / RMRS |
| Použitie pre materiál: | oceľ |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG |
| Priemer: | 1,0 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=+) |
| Ochranný plyn: | CO2 / argón + CO2 (M12) |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,1; S = 0,9; Mn = 1,5; pokrytie Cu % |
| Zváracie polohy: | PA - vodorovná z hora / PB - vodorovná šikmo z hora / PC - vodorovná / PD - vodorovná šikmo nad hlavou / PE - vodorovná nad hlavou / PF - zvislá do hora |
| Balenie: | 250 kg |
| Medza klzu Re: | 490 N/mm2 |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 590 N/mm2 |
| Ťažnosť A5: | 25 % |
| KV/T: | 100 J (-10 °C) / 80 J (-20 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 14341-A: G 42 4 M21/C 3Si1 |
| AWS (American Welding Society): | A5.18: ER70S-6 |
| Werkstoff nr.: | 1.5125 |
| DIN: | 8559: SG2 |
| Aprobácie: | ABS / DB / LR / TÜV / CWB / NAKS / RMRS |