Nízkouhlíkový zvárací drôt OK AristoRod s priemerom 0,8 mm pre MIG/MAG zváranie nelegovaných ocelí používaných na oceľové konštrukcie, automobilové súčiastky a tlakové nádoby. Výborné štartovanie oblúka, stabilný oblúk a veľmi nízky rozstrek.
| Obj. číslo | 1A50086900 |
| Cena za kg | 6,46 € |
| Balenie | 15 kg |
| Obj. číslo | 1A50086900 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 6,46 € |
Nízkouhlíkový zvárací drôt OK AristoRod s priemerom 0,8 mm pre MIG/MAG zváranie nelegovaných ocelí používaných na oceľové konštrukcie, automobilové súčiastky a tlakové nádoby. Výborné štartovanie oblúka, stabilný oblúk a veľmi nízky rozstrek.
Uvedená cena je za celé balenie drôtu. Drôt predávame OK AristoRod 12.50 po celých baleniach, v 15 kg cievke.
Drôt OK AristoRod 12.50 je odporúčaný pre robotické a vysokovýkonné zváranie, na zváranie nelegovaných a jemnozrnných ocelí.
| Použitie pre materiál: | oceľ |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG |
| Priemer: | 0,8 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=+) |
| Ochranný plyn: | CO2 / argón + CO2 (M12) |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,1; Si=0,9; Mn = 1,5 % |
| Zváracie polohy: | všetky s výnimkou zvislej polohy nadol |
| Balenie: | 15 kg |
| Použitie pre materiál: | oceľ |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG |
| Priemer: | 0,8 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=+) |
| Ochranný plyn: | CO2 / argón + CO2 (M12) |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,1; Si=0,9; Mn = 1,5 % |
| Zváracie polohy: | všetky s výnimkou zvislej polohy nadol |
| Balenie: | 15 kg |