3M™ SJ3527 samolepiaci suchý zips (smyčky) s kaučukovým lepidlom. Vysoká priľnavosť na rôzne povrchy (kovy, drevo, plasty), pre montážne aj údržbové aplikácie s opakovaným spojovaním, pre interiér.
| Obj. číslo | 7000002133 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 21.10.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 254,63 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 30%
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 7000002133 |
| Splátky už od | |
3M™ SJ3527 samolepiaci suchý zips (smyčky) s kaučukovým lepidlom. Vysoká priľnavosť na rôzne povrchy (kovy, drevo, plasty), pre montážne aj údržbové aplikácie s opakovaným spojovaním, pre interiér.
Páska SJ3527N je vhodná pre celý rad priemyselných odvetví, ako je doprava, elektronika, kancelárske vybavenie, vybavenie obchodov a interné aj externé signály.
Dobre lepí papier a kartón, farbu, holé a natreté kovy, sklo, impregnované drevo a mnohé plasty.
Dá sa použiť na dočasné upevňovanie, riadenie káblov, upevňovanie panelov, montáž nadzemných vedení, fixovanie nástrojov, výmenné diely a mnoho ďalších aplikácií, kde je výhodné spojenie, ktoré sa dá jednoducho rozpojiť a znovu spojiť.
Podkladový materiál (nosič): Nylon
Lepidlo: Vysoko výkonné lepidlo na gumu
Životnosť uzáveru: 5000
Celková hrúbka pásky bez krycej vrstvy: 3,2 mm
Hrúbka zapojenia: 3,8 mm
Maximálna prevádzková teplota: 49 °C
| Spôsob použitia: | rozoberateľný spoj |
| Typ lepidla: | guma |
| Dĺžka: | 45,72 m |
| Šírka: | 25,4 mm |
| Hrúbka: | bez krycej vrstvy 3,2 mm |
| Farba: | čierna |
| Miesto použitia: | interiér |
| Spôsob použitia: | rozoberateľný spoj |
| Typ lepidla: | guma |
| Dĺžka: | 45,72 m |
| Šírka: | 25,4 mm |
| Hrúbka: | bez krycej vrstvy 3,2 mm |
| Farba: | čierna |
| Miesto použitia: | interiér |