Pracovná doska zváracieho stola so systémom otvorov D16 v dvojitom rastri 50 x 50 mm. Tvrdosť SOLID. Jemná stupnica, ochranné zahĺbenie, otvory aj na bočnej stene, 3D upínací systém.
| Obj. číslo | 7161110900 |
Cena na vyžiadanie
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 7161110900 |
Pracovná doska zváracieho stola so systémom otvorov D16 v dvojitom rastri 50 x 50 mm. Tvrdosť SOLID. Jemná stupnica, ochranné zahĺbenie, otvory aj na bočnej stene, 3D upínací systém.

Vďaka optimálnemu polohovaniu stolov je zabezpečená presnejšia a efektívnejšia práca. Dobre rozmiestnené rastre umožňujú veľa upínacích možností. O výhodách zváracích stolov Demmeler sa dočítate aj v článku Už máte zvárací stôl vo svojej dielni?
DEMMELER zváracie stoly sú veľmi robustné, s veľmi dobrou ochranou proti rozstreku, so skvelými vlastnosťami povrchu a s výbornou vodivosťou. Sú dostupné v troch stupňoch tvrdosti:

| Séria: | PROFIPlusLINE |
| Systém otvorov: | 16 |
| Mriežka (raster): | dvojitá 50 × 50 mm |
| Tvrdosť: | štandardná (SOLID) |
| Počet nôh: | bez nôh |
| Dĺžka: | 1200 mm |
| Šírka: | 800 mm |
| Bočná stena: | 100 mm |
| Hmotnosť: | 123 kg |
| Séria: | PROFIPlusLINE |
| Systém otvorov: | 16 |
| Mriežka (raster): | dvojitá 50 × 50 mm |
| Tvrdosť: | štandardná (SOLID) |
| Počet nôh: | bez nôh |
| Dĺžka: | 1200 mm |
| Šírka: | 800 mm |
| Bočná stena: | 100 mm |
| Hmotnosť: | 123 kg |
Práca so zváracím stolom Demmeler