Pracovná doska zváracieho stola D28 v rastri 100 x 100 mm. Tvrdosť SOLID. Jemná stupnica, ochranné zahĺbenie, otvory aj na bočnej stene, 3D upínací systém.
| Obj. číslo | 7170105600 |
Cena na vyžiadanie
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 7170105600 |
Pracovná doska zváracieho stola D28 v rastri 100 x 100 mm. Tvrdosť SOLID. Jemná stupnica, ochranné zahĺbenie, otvory aj na bočnej stene, 3D upínací systém.

Vďaka optimálnemu polohovaniu stolov je zabezpečená presnejšia a efektívnejšia práca. Dobre rozmiestnené rastre umožňujú veľa upínacích možností. O výhodách zváracích stolov Demmeler sa dočítate aj v článku Už máte zvárací stôl vo svojej dielni?
DEMMELER zváracie stoly sú veľmi robustné, s veľmi dobrou ochranou proti rozstreku, so skvelými vlastnosťami povrchu a s výbornou vodivosťou. Sú dostupné v troch stupňoch tvrdosti:

| Séria: | PROFIEcoLINE |
| Systém otvorov: | 28 |
| Mriežka (raster): | 50 × 50 mm |
| Tvrdosť: | štandardná (SOLID) |
| Počet nôh: | bez nôh |
| Dĺžka: | 1200 mm |
| Šírka: | 1200 mm |
| Bočná stena: | 200 mm |
| Hmotnosť: | 430 kg |
| Séria: | PROFIEcoLINE |
| Systém otvorov: | 28 |
| Mriežka (raster): | 50 × 50 mm |
| Tvrdosť: | štandardná (SOLID) |
| Počet nôh: | bez nôh |
| Dĺžka: | 1200 mm |
| Šírka: | 1200 mm |
| Bočná stena: | 200 mm |
| Hmotnosť: | 430 kg |
Práca so zváracím stolom Demmeler