Spájkovací horák B7 UNIVERSAL z rady Propaline.
Horák sa používa na mäkké a tvrdé spájkovanie a bodový ohrev.
| Obj. číslo | 0763224 |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 0763224 |
Spájkovací horák B7 UNIVERSAL z rady Propaline.
Horák sa používa na mäkké a tvrdé spájkovanie a bodový ohrev.
| Typ horáka: | B7 |
| Horľavý plyn: | P / PB |
| Pripojenie: | M14x1 |
| Priemer: | 7 mm |
| Pracovný tlak: | 1,5 – 2,5 bar |
| Spotreba: | 162 – 210 g/h |
| Výkon: | 2,08 – 2,70 kW |
| Dĺžka horáka: | 138 mm |
| Typ horáka: | B7 |
| Horľavý plyn: | P / PB |
| Pripojenie: | M14x1 |
| Priemer: | 7 mm |
| Pracovný tlak: | 1,5 – 2,5 bar |
| Spotreba: | 162 – 210 g/h |
| Výkon: | 2,08 – 2,70 kW |
| Dĺžka horáka: | 138 mm |